آپدیت سونی اکسپریا ایکس ای ۲ (Xperia XA2) ویژگی DSEEX را ارایه می کند

۱۳۹۷-۰۷-۱۰
می دانیم که سونی برای پردازش های صوتی و تصویری خود موتورهای پردازش ویژه خود را دارد. این به آن معنا نیست که شرکت های دیگر چنین پردازش هایی ندارند اما خب همانند سونی نام برند شده ای برایش نداشته و عموما با نام کلی به فروش می روند. امروز خبر می رسد که آپدیت سونی اکسپریا ایکس ای 2 (Xperia ...

می دانیم که سونی برای پردازش های صوتی و تصویری خود موتورهای پردازش ویژه خود را دارد. این به آن معنا نیست که شرکت های دیگر چنین پردازش هایی ندارند اما خب همانند سونی نام برند شده ای برایش نداشته و عموما با نام کلی به فروش می روند. امروز خبر می رسد که آپدیت سونی اکسپریا ایکس ای ۲ (Xperia XA2) ویژگی موتور پردازش صدا DSEEX را به این دستگاه اضافه خواهد کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

همانطور که در تصویر بالا (ارسالی از کاربر ترنجی r.s.a) آپدیت جدید اکسپریا ایکس ای ۲ (Xperia XA2) ویژگی موتور پردازش صوتی DSEEX را به آن اضافه کرده است. این آپدیت برای اکسپریا ایکس ای ۲ اولترا (Xperia XA2 Ultra) نیز ارایه شده است. شماره ساخت این آپدیت ۵۰٫۱٫A.13.83 است و همانطور که در توضیحات آن می بینید، وظیفه افزایش کیفیت صدا از حالت عادی به نزدیک به Hi-Res را دارد. این ویژگی برای یک میان رده خیلی خوب است و سبب می شود که بتواند کیفیت تجربه شنوایی خوبی را برای شما رقم بزند.

اینکه یک آپدیت معنادار برای یک میان رده ارایه شود خبر خوبی است و سونی با این کار برای دارندگان اکسپریا ایکس ای ۲ (Xperia XA2) یک خبر خوب را با ارمغان آورده است. موبایل شما ویژگی افزایش کیفیت خروجی صدا را دارد؟ شما از این ویژگی استفاده می کنید؟