تردمیل باشگاهی کریتون فیت CF 400AS

۱۳۹۷-۰۷-۲۹
تردمیل باشگاهی کریتون فیت CF 400AS دارای شیب برقی است که تا 18 درجه قابل تنظیم می باشد و با استفاده از آن می توان پیاده روی در سربالایی را شبیه سازی کرد و عضلات ساق پا را تقویت نمود. در حافظه دستگاه تعداد 24 برنامه تمرینی پیش فرض و 3 برنامه دستی ذخیره شده است که با استفاده از ...

تردمیل باشگاهی کریتون فیت CF 400AS دارای شیب برقی است که تا 18 درجه قابل تنظیم می باشد و با استفاده از آن می توان پیاده روی در سربالایی را شبیه سازی کرد و عضلات ساق پا را تقویت نمود. در حافظه دستگاه تعداد 24 برنامه تمرینی پیش فرض و 3 برنامه دستی ذخیره شده است که با استفاده از آن ها می توان تمرینات متنوعی را به صورت اصولی اجرا کرد. این تردمیل باشگاهی موتوری با قدرت 4 اسب بخار دارد که قادر است افراد تا وزن 200 کیلوگرم را تحمل نماید. این محصول تولیدی از کشور چین و تحت لیسانس تایوان است که از 1 سال گارانتی برخوردار می باشد. ضربه گیر SDS موجود در دستگاه از آسیب به زانوها و کمر حین تمرین بر روی تسمه جلوگیری خواهد کرد. از ویژگی های این تردمیل می توان به Sleep Mode، Steps، Matrix، Self- Lubrication System، IOS- Android/ Bluetooth اشاره نمود.
تردمیل باشگاهی کریتون فیت CF 400AS مجهز به نمایشگر است که در طول تمرین اطلاعات دقیقی از سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب، شیب، کالری سوزانده شده و درصد چربی را نمایش می دهد تا کاربر بتواند وضعیت جسمانی خود را بسنجد. ابعاد تسمه تردمیل برابر با 160*56 سانتی متر است که فضای اجرای تمرینات را مشخص می کند و کاربر می تواند در این محدوده تا نهایت سرعت 22 کیلومتر دویدن را تجربه نماید. ابعاد کلی دستگاه برابر با 150*86*215 سانتی متر است و با چرخ های تعبیه شده در زیر آن می توان دستگاه را به مکان مورد نظر انتقال داد و سپس بوسیله پایه فیکس جای آن را ثابت نمود. از قابلیت های این تردمیل می توان به پخش MP3 از طریق اتصال به USB اشاره نمود که می توان موسیقی مورد نظر را از اسپیکر دستگاه گوش داد.