الپتیکال باشگاهی پروتئوس E12

۱۳۹۷-۰۸-۰۳
الپتیکال باشگاهی پروتئوس E12 دارای ابعاد 161*63*185سانتی متر است و با 108 کیلوگرم وزنی که دارد می تواند تا وزن 180 کیلوگرم را تحمل کند، بدون اینکه دچار آسیب بشود. این الپتیکال دارای نمایشگری LCD است که به راحتی می تواند مسافت، کالری، زمان، ضربان قلب را در اختیار کاربر قرار بدهد. اطلاع از شاخص قلب در حین انجام دادن ورزش ...

الپتیکال باشگاهی پروتئوس E12 دارای ابعاد 161*63*185سانتی متر است و با 108 کیلوگرم وزنی که دارد می تواند تا وزن 180 کیلوگرم را تحمل کند، بدون اینکه دچار آسیب بشود. این الپتیکال دارای نمایشگری LCD است که به راحتی می تواند مسافت، کالری، زمان، ضربان قلب را در اختیار کاربر قرار بدهد. اطلاع از شاخص قلب در حین انجام دادن ورزش بسیار مهم است و با اطلاع از آن کاربر می تواند سطح تمرینات خود را مشخص کند. با افزایش ضربان قلب، خون با سرعت بیشتری در کل بدن به گردش در می آید؛ در نتیجه جذب اکسیژن در بدن بهتر خواهد شد.
چربی های بد بدن و کلسترول خون با افزایش گردش خون از بین می روند و سوزانده می شوند. ورزش کردن با این دستگاه ورزشی سبب می شود عضلات پا، ران ها و حتی ساق پاها تقویت شوند و عضله سازی در این نواحی از بدن انجام بشود. این دستگاه الکترومگنتی است که دارای 19 برنامه پیش فرض متفاوت و برنامه HRC می باشد که کاربر به دلخواه و با توجه به آمادگی جسمانی خود می تواند از آنها استفاده کند. در زیر پایه های این الپتیکال چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جا به جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. این دستگاه ساخت تایوان است که دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.