دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس V12

۱۳۹۷-۰۸-۰۳
دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس V12 ساخت کشور تایوان می باشد و 66 کیلوگرم وزن دارد که قادر است تا وزن 180 کیلوگرم را تحمل کند. این دستگاه دارای ابعاد 129*68*147 سانتی متر است. این دستگاه دارای مانیتوری است که می تواند سرعت، مسافت، کالری، زمان، ضربان قلب و چربی سنجی را در اختیار کاربر خود قرار دهد و او با ...

دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس V12 ساخت کشور تایوان می باشد و 66 کیلوگرم وزن دارد که قادر است تا وزن 180 کیلوگرم را تحمل کند. این دستگاه دارای ابعاد 129*68*147 سانتی متر است. این دستگاه دارای مانیتوری است که می تواند سرعت، مسافت، کالری، زمان، ضربان قلب و چربی سنجی را در اختیار کاربر خود قرار دهد و او با اطلاع از این داده ها برای ورزش خود به راحتی برنامه ریزی کند. زین این دوچرخه هم به صورت عمودی قابل تنظیم است که با تنظیم آن کاربر می تواند در شرایط راحت تری ورزش خود را ادامه دهد. عملکرد این دستگاه الکترومگنتی بوده که تا  20 حالت فشار متفاوت یعنی سختی و آسانی متفاوتی را می تواند در اختیار کاربران خود قرار دهد و آنها با استفاده از این دستگاه ورزش کاملی را انجام دهند.
این دستگاه دارای 19 برنامه از پیش تعیین شده می باشد که کاربر به راحتی می تواند از آنها استفاده کند و در کمترین زمان ورزش خود را شروع کند. برای آنکه کاربر بتواند این دستگاه را جابه جا کند و حمل آسانی داشته باشد، در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده است که این کار را بسیار راحت می کند. این دستگاه دارای 1سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد که در صورت نیاز می تواند به کاربران خود کمک کند.