دمبل دور لاستیکی رکورد

۱۳۹۷-۰۸-۰۶
دمبل دور لاستیکی رکورد ؛ این دمبل ها به صورت دو بسته بندی جداگانه عرضه می شوند؛ در یکی از این بسته ها 4 جفت صفحه دمبل دور لاستیکی وجود دارد که می توان آن ها را به میله دمبل متصل کرد و با وزن مورد نظر تمرین انجام داد؛ تعداد صفحه دمبل ها بدین ترتیب است: 2 عدد صفحه ...

دمبل دور لاستیکی رکورد ؛ این دمبل ها به صورت دو بسته بندی جداگانه عرضه می شوند؛ در یکی از این بسته ها 4 جفت صفحه دمبل دور لاستیکی وجود دارد که می توان آن ها را به میله دمبل متصل کرد و با وزن مورد نظر تمرین انجام داد؛ تعداد صفحه دمبل ها بدین ترتیب است: 2 عدد صفحه دمبل 0.5 کیلوگرمی، 2 عدد صفحه دمبل 1 کیلوگرمی، 2 عدد صفحه دمبل 1.5 کیلوگرمی و 2 عدد صفحه دمبل 2 کیلوگرمی که روی هم 10 کیلوگرم وزن دارند. می توانید در کنار این بسته بندی هر چند تعداد که لازم دارید میله دمبل خریداری کنید؛ اما صفحه دمبل ها به صورت یک بسته کامل به فروش می رسند. با داشتن یک بسته بندی کامل از این صفحه دمبل ها و یک میله دمبل می توانید با هر وزنی که می خواهید دمبل خود را سر هم کنید و با پیچی که همراه میله هست آن ها را در کنار هم سفت نگه دارید؛ اگر مایل باشید دو عدد میله دمبل تهیه کنید و دو دمبل بسازید.
دمبل اساسی ترین ابزار بدنسازی و فیتنس شناخته شده است؛ این دمبل ها توسط گروه تولیدی رکورد وارد بازار شده و لاستیک دور آن باعث می شود در صورت برخورد با بدن ورزشکار به او آسیب وارد نشود و ایمنی تمرین افزایش پیدا می کند؛ ورزش با این ابزار منجر می شود ورزشکار عضلات بیشتری بسازد؛ عضلات بافت مهمی هستند که انرژی بدن را تامین می کنند و سوخت و ساز را افزایش می دهند؛ به همین دلیل ورزش با وزنه جزئی از برنامه تناسب اندام به شمار می آید و مربیان بر روی انجام این گونه تمرینات تاکید دارند. با دمبل در دامنه گسترده ای می توان تمرین انجام داد و در بدنسازی پیشرفت کرد؛ ورزش با دمبل برای کسانی که به دنبال افزایش قدرت بدنی هستند، ضروری می باشد؛ هر چه وزن صفحه دمبل را افزایش بدهید، سطح تمرینات بالا می رود و بدن قوی تر می شود؛ انجام تمرین با دمبل باعث می شود پس از چند ماه عضلات مشخص و قوی بشوند.