میله بارفیکس چند کاره P90X

۱۳۹۷-۰۸-۰۶
میله بارفیکس چند کاره P90X محصولی منحصر بفرد است که با نصب آن بر روی چارچوب در می توان تمرینات متنوعی را انجام داد. با استفاده از این وسیله ورزشی علاوه بر بارفیکس تمرین درازنشست، حرکت شنا و نیز کرانچ شکم قابل اجرا می باشد. ورزش بارفیکس در اصل کشیدن بدن با تمام نیرو بر خلاف جاذبه زمین است که ...

میله بارفیکس چند کاره P90X محصولی منحصر بفرد است که با نصب آن بر روی چارچوب در می توان تمرینات متنوعی را انجام داد. با استفاده از این وسیله ورزشی علاوه بر بارفیکس تمرین درازنشست، حرکت شنا و نیز کرانچ شکم قابل اجرا می باشد. ورزش بارفیکس در اصل کشیدن بدن با تمام نیرو بر خلاف جاذبه زمین است که موجب تقویت عضلات زیر بغل می شود و تاثیر به سزایی در نواحی شانه، جلو بازو، عضلات سینه و همچنین قدرت پنجه ها و عضلات مرکزی بدن خواهد داشت. اگر تصمیم به عضله سازی و نیز مقاوم سازی بدن دارید، بهتر است با تهیه و نصب میله بارفیکس چند کاره که موجب تنوع در تمرین خواهد شد به ورزش روزانه بپردازید.
نصب این محصول بسیار آسان بوده و کافیست پس از متصل کردن قطعات به یکدیگر، میله بارفیکس را بر روی چارچوب در قرار داده و شروع به تمرین نمایید. می توانید این وسیله ورزشی را بر روی زمین قرار دهید و تمرین درازنشست یا کرانچ شکم را اجرا نمایید تا عضلات مرکزی بدن به خوبی تقویت شوند. همچنین می توان با استفاده از این وسیله به اجرای حرکت شنا پرداخت که یک حرکت کلی و کاربردی برای تمام عضلات بدن بوده و قدرت بدن را ارتقا می دهد و با درگیر کردن عضلات شکم و پایین تنه، تعادل را بالا می برد. یک برنامه اختصاصی بارفیکس نه تنها باعث ضخیم ‌تر شدن و پهن ‌تر شدن عضلات پشت می ‌گردد بلکه در افزایش حجم دور بازو و ساعد نیز بسیار موثر می باشد. شما می توانید هنگام تمرین با میله بارفیکس چند کاره، حالت های متفاوتی را به بدن داده و از این طریق موجب فعالیت گروهی از ماهیچه های عضلانی بدن شوید. از مزایای این وسیله ورزشی می توان به نصب آسان بدون آسیب به چارچوب در و همچنین اجرای تمرینات متنوع با استفاده از آن اشاره نمود.