تخته‌ دارت پرو اسپورت BL-17115

۱۳۹۷-۰۸-۰۹
تخته دارت ورزشی همگانیست که افراد خانواده را دور هم جمع کرده و از کوچک ترین عضو خانواده تا بزرگترین آن ها می توانند این بازی را انجام دهند؛ ورزش دارت فواید بسیاری دارد که اصلی ترین فایده آن را می توان افزایش قدرت تمرکز در افراد دانست. برای این ورزش نیازی به فضای زیادی نیست و می توان در ...

تخته دارت ورزشی همگانیست که افراد خانواده را دور هم جمع کرده و از کوچک ترین عضو خانواده تا بزرگترین آن ها می توانند این بازی را انجام دهند؛ ورزش دارت فواید بسیاری دارد که اصلی ترین فایده آن را می توان افزایش قدرت تمرکز در افراد دانست. برای این ورزش نیازی به فضای زیادی نیست و می توان در کمترین محدوده به اجرای تمرین پرتاپ دارت پرداخت؛ تنها کافیست تخته دارت را در فاصله 173 سانتی متری از سطح زمین به دیوار نصب کرده و برای پرتاب سوزن دارت از تخته 237 سانتی متر فاصله بگیرید که این شعاع پرتاپ برای تمرین دارت کاملا استاندارد می باشد.
تخته‌ دارت پرو اسپورت مدل BL-17115 با ابعاد 43 سانتی متر است و جنس آن چوبی می باشد که با پرتاب پی در پی سوزن های دارت آسیب نخواهد دید و می توان از آن تا مدت ها استفاده نمود. سیم‌ های تعبیه شده بر روی قاب فلزی که برای مشخص ‌کردن امتیاز‌ روی این صفحه کشیده‌ شده ‌اند، دارای قطر مناسبی هستند تا احتمال برخورد سوزن با ‌آن‌ها کم شود. این تخته دارت دارای 6 عدد سوزن با جنسی فلزی و پره های پلاستیکی می باشد که در اثر برخورد با دیوار یا افتادن بر روی زمین شکسته نخواهند شد. با تداوم در اجرای تمرین دارت می توانید علاوه بر ایجاد تمرکز بالا، زاویه دید چشم ها و دست ها را به خوبی هماهنگ نمایید. این تخته دارت از کیفیت بالایی برخودار بوده و محصولی از کشور چین است.