توپ مدیسین بال بتا ۶ کیلویی

۱۳۹۷-۰۸-۰۹
برای رسیدن به تناسب اندام و انجام ورزشی موفق استفاده از توپ های جدید مدیسین بال بهترین گزینه است. این توپ ها محصولات جدیدی می باشند که وارد عرصه ورزش و تناسب اندام شده اند و کمک خوبی به ورزشکاران هستند. این توپ که در این بخش به شما معرفی می کنیم 6 کیلوگرم وزن دارد و علاوه بر استفاده ...

برای رسیدن به تناسب اندام و انجام ورزشی موفق استفاده از توپ های جدید مدیسین بال بهترین گزینه است. این توپ ها محصولات جدیدی می باشند که وارد عرصه ورزش و تناسب اندام شده اند و کمک خوبی به ورزشکاران هستند. این توپ که در این بخش به شما معرفی می کنیم 6 کیلوگرم وزن دارد و علاوه بر استفاده در تناسب اندام برای توانبخشی به افراد بیمار و خاص نیز در مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی کاربرد دارد.
ضخامت و جنس این توپ بسیار محکم، سخت بوده و از پلاستیک مقاومی ساخته شده است. این توپ در حرکات بدنسازی سخت قدرت تحمل وزن بسیار زیادی دارد و بر اثر ضربات متوالی و با فشار دچار آسیبی نشده و پاره نمی شود. برای استفاده از توپ مدیسین نیاز به دستورالعمل‌ سختی نیست و با کمک این توپ راحت تر می توانید عضلات به خصوص عضلات دست را تقویت کنید و باعث خوش فرم شدن آنها شوید. این توپ های جدید در اوزان مختلف تولید شده اند که بنا به نیازتان می توانید آنها را انتخاب کنید. توپ های مدیسین را در خانه، باشگاه یا هر مکانی که بخواهید می توانید استفاده نمایید. عضلات شکمی، دست ها، عضلات فوقانی، ماهیچه های پا در صورت استفاده شما از این توپ ها تقویت شده و فرم زیبایی پیدا خواهند کرد.