حلقه ماساژی (ژله ای) همراه سالار

۱۳۹۷-۰۸-۰۹
حلقه ماساژی (ژله ای) همراه سالار بسیار مناسب برای تمرینات روزانه در جهت لاغری و تناسب اندام می باشد. تداوم در تمرین با حلقه ژله ای موجب از بین رفتن چربی های انباشته اطراف شکم و پهلو شده و نیز به دلیل هوازی بودن این ورزش تاثیر به سزایی در افزایش گردش خون و تقویت ماهیچه قلب خواهد شد. نصب ...

حلقه ماساژی (ژله ای) همراه سالار بسیار مناسب برای تمرینات روزانه در جهت لاغری و تناسب اندام می باشد. تداوم در تمرین با حلقه ژله ای موجب از بین رفتن چربی های انباشته اطراف شکم و پهلو شده و نیز به دلیل هوازی بودن این ورزش تاثیر به سزایی در افزایش گردش خون و تقویت ماهیچه قلب خواهد شد. نصب این حلقه بسیار آسان بوده و با متصل کردن قطعات به یکدیگر تشکیل می شود؛ شما می توانید با توجه به سلیقه خود قطر حلقه را زیاد یا کم نمایید، همچنین داخل این حلقه توپک های ژله ای تعبیه شده است که با ضربه زدن به شکم و پهلو تاثیر تمرین را در این نواحی چند برابر خواهد کرد.
هنگامی که شما با هولاهوپ تمرین می کنید به دلیل حفظ تعادل برای نگه داشتن حلقه در ناحیه کمر، موجب فعالیت مغز خواهید شد. در صورتی که چربی های شکم تان به سختی آب می شوند، تمرین با هولاهوپ بهترین نتیجه را برای آب کردن شکم و پهلو به شما خواهد داد. تمرینات متداوم با حلقه ژله ای نه تنها شکم و پهلو بلکه تعدادی از عضله های دیگر بدن همچون باسن، کمر، ران ها، اندام های فوقانی و همچنین تحتانی را نیز درگیر می کند. این ورزش علاوه بر سلامت قلب و عروق، موجب حرکت و چرخش در ستون فقرات و انعطاف پذیری در این ناحیه از بدن می شود.