دسته ثابت شنا پوش آپ

۱۳۹۷-۰۸-۰۹
دسته ثابت شنا پوش آپ وسیله ای ورزشی جهت اجرای تمرینات پوش آپ است که محصولی از کشور چین می باشد. جنس این وسیله از پلاستیک فشرده بوده که قادر است هر وزنی را بدون آسیب تحمل نماید و با قرار گرفتن بر روی زمین یا سطوح دیگر ثابت شده و بدون ترس از لغزش می توان به تمرین ادامه ...

دسته ثابت شنا پوش آپ وسیله ای ورزشی جهت اجرای تمرینات پوش آپ است که محصولی از کشور چین می باشد. جنس این وسیله از پلاستیک فشرده بوده که قادر است هر وزنی را بدون آسیب تحمل نماید و با قرار گرفتن بر روی زمین یا سطوح دیگر ثابت شده و بدون ترس از لغزش می توان به تمرین ادامه داد. ناحیه کف دست که مرکز اصلی استفاده از دسته شنا می باشد با فوم نرم پوشانده شده است که با طولانی شدن تمرین به کف دست آسیب و فشار وارد نشود. ماهیچه هایی که بیشترین تاثیر را از تمرین پوش آپ می گیریند از جمله: عضله سینه ای بزرگ، دالی یا دلتوئید، سه سر بازو، راست شکمی یا رکتوس و سراتوس قدامی می باشند.
از فواید ورزش شنا سوئدی می توان به فرم دادن و قدرت بخشیدن به عضلات دست، تحریک عضلات سینه و بازو، تقویت عضلات شکم کمر و سر شانه اشاره نمود. شما همچنین می توانید با استفاده از دسته شنا پوش آپ به اجرای انواع تمرینات شنا سوئدی از جمله: پوش آپ پایه، پوش آپ اصلاح شده، پوش آپ روی میز، پوش آپ پا روی هم و پوش آپ شیب به زمین بپردازید. تمرین با این وسیله ورزشی باعث می شود که عضلات بیشتری در بدن حین ورزش درگیر شده و بدن تاثیر بیشتری از تمرینات بپذیرد. علاوه بر این انجام تمرین متداوم با دسته شنا پوش آپ موجب افزایش آمادگی جسمانی هرچه بیشتر در ورزشکار خواهد شد.