فنر تقویت مچ سیما CM_W666

۱۳۹۷-۰۸-۰۹
فنر تقویت مچ سیما CM_W666 محصولی از کشور چین است که با استفاده از آن می توانید به تمرین و تقویت نواحی مچ و ساعد بپردازید. ورزشکاران، اغلب فکر می ‌کنند که چون هنگام تمرین پشت بازو و جلوبازو ساعد هایشان نیز درگیر می شوند، دیگر نیازی به تمرین دادن این عضلات ندارند، در صورتی که تقویت مچ و ساعد ...

فنر تقویت مچ سیما CM_W666 محصولی از کشور چین است که با استفاده از آن می توانید به تمرین و تقویت نواحی مچ و ساعد بپردازید. ورزشکاران، اغلب فکر می ‌کنند که چون هنگام تمرین پشت بازو و جلوبازو ساعد هایشان نیز درگیر می شوند، دیگر نیازی به تمرین دادن این عضلات ندارند، در صورتی که تقویت مچ و ساعد از سایر اعضای بدن جداست و علاوه بر اجرای تمرینات ورزشی به تسهیل فعالیت های روزمره کمک می کند.
همانطور که می دانید دست های قوی در انجام تمرینات ورزشی نقش اساسی را ایفا می کنند، بنابراین اگر تصمیم به پیشرفت در رشته ورزشی دارید بهتر است دست های خود را همراه با سایر اعضای بدن به خوبی تقویت نمایید. این فنر تقویت مچ از جنس پلاستیک فشرده تولید شده است و بسیار با کیفیت می باشد؛ دسته های این وسیله ورزشی نیز جنسی لاستیکی و نرم دارد که مانع از آسیب و فشار به کف دست ها خواهد شد و با ساعت ها تمرین تعریق نخواهد کرد. جهت افزایش یا کاهش تمرین با استفاده از این فنر تقویت، پیچی در این وسیله تعبیه شده است که می توانید با تنظیم آن فشار وارده به مچ و ساعد را از 10 تا 40 کیلوگرم به راحتی تنظیم نمایید. این وسیله ورزشی کارآیی بالایی داشته و با توجه به این امر که مچ و ساعد در بیشتر ورزش ها درگیر می باشد، می توانید با استفاده از این فنر عضلات مچ دست و نیز ساعد را تمرین دهید.