وزنه مچ دست شنی نیم کیلویی

۱۳۹۷-۰۸-۰۹
انجام فعالیت های هوازی که با تحرک بالایی همراه است و استفاده از وزنه های مچی به شما کمک می کند در عین داشتن تحرک وزنه نیز حمل کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. این وزنه ها از دست نمی افتند و لیز نمی خورند و به شما این اجازه را می دهند تا با سرعت بیشتر از ...

انجام فعالیت های هوازی که با تحرک بالایی همراه است و استفاده از وزنه های مچی به شما کمک می کند در عین داشتن تحرک وزنه نیز حمل کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. این وزنه ها از دست نمی افتند و لیز نمی خورند و به شما این اجازه را می دهند تا با سرعت بیشتر از وزنه ها استفاده کنید. این وزنه ها حتی برای سلامتی عضلات شما نیز مناسب ترند، زیرا به آنها نیز آسیب کمتری وارد خواهد شد. وزنه مچ دست شنی نیم کیلویی وزنه هایی قابل حمل است که به راحتی می توانید در هر مکانی حتی مسافرت آنها را با خود ببرید و تمرینات را اجرا کنید.
همه افراد با هر سن و سالی راحت و البته کم خطر تر از این وزنه استفاده کنند و تمرینات قدرتی انجام دهند. وزنه‌های مچی دست می توانند استقامت عضلات تان را بالا ببرند. بر روی این وزنه ها بند چسبی نیز تعبیه شده است که می توانید وزنه را مطابق با سایز مچ تان تنظیم کنید تا وزنه از دست شما نیفتد و راحت تر بتوانید تمرینات تان را انجام دهید. وزنه ها از شن پر شده اند و در این مدل هر کدام از آنها دارای 0.5 کیلوگرم وزن می باشند که به صورت جفت برای هر دو دست در یک بسته بندی قرار دارند. برای انجام حرکات هوازی یا بدنسازی این وزنه ها بسیار مناسبند و می توانند عضلات را نیز تقویت نمایند. پارچه استفاده شده بر روی این وزنه بسیار بادوام است که برای پوست نیز حساسیت ایجاد نمی کند و با خیال راحت می توانید از این وزنه ها استفاده کنید.