وزنه مچ دست شنی ۷۵۰ گرمی

۱۳۹۷-۰۸-۰۹
هر کدام از این وزنه های مچ دست 750 کیلوگرم است که با بستن آنها به دور مچ دست می توانید تمرینات قدرتی را راحت تر و بی خطر تری انجام دهید. حمل وزنه های معمولی کار آسانی نیست و ممکن است حتی افراد حرفه ای نیز دچار خطایی شوند و در زمان بلند کردن وزنه به خود آسیبی برسانند. ...

هر کدام از این وزنه های مچ دست 750 کیلوگرم است که با بستن آنها به دور مچ دست می توانید تمرینات قدرتی را راحت تر و بی خطر تری انجام دهید. حمل وزنه های معمولی کار آسانی نیست و ممکن است حتی افراد حرفه ای نیز دچار خطایی شوند و در زمان بلند کردن وزنه به خود آسیبی برسانند. وزنه های مچی فضای زیادی را اشغال نمی کنند و می توانید با تهیه آنها حتی در مسافرت نیز در زمان اجرای تمرینات خود وقفه نیندازید و آنها را اجرا کنید. وزنه های مچی به بدن شما آسیبی نخواهند رساند و سبب تقویت عضلات شما خواهند شد. بند چسبی این وزنه به شما کمک می کند تا بتوانید آن را به دور مچ خود با هر سایزی محکم ببندید.
با استفاده از وزنه‌های مچ دست می توانید استقامت عضلات تان را بالا ببرید و به مرور زمان شاهد افزایش آمادگی جسمانی بدن تان نیز باشید. وزنه های مچی از شن پر شده اند و به صورت جفت برای هر دو دست در یک بسته بندی قرار دارند. این وزنه ها برای انجام حرکات هوازی یا بدنسازی بسیار مناسبند و می توانند عضلات را نیز تقویت نمایند. پارچه استفاده شده بر روی این وزنه بسیار بادوام است که برای پوست نیز حساسیت ایجاد نمی کند و با خیال راحت می توانید از این وزنه ها استفاده کنید.