وزنه مچ پا یک کیلویی گلد استار

۱۳۹۷-۰۸-۰۹
با بستن این وزنه ها به مچ پاهای تان می توانید در تمام مراحل انجام دادن تمرینات ورزش  علاوه بر تقویت عضلات خود، کالری بیشتری نیز بسوزانید. این وزنه برای بستن به دور مچ پاها طراحی و ساخته شده اند و برای هر سایز، سن و سالی نیز قابل استفاده می باشد. این وزنه ها برای انجام حرکات هوازی یا ...

با بستن این وزنه ها به مچ پاهای تان می توانید در تمام مراحل انجام دادن تمرینات ورزش  علاوه بر تقویت عضلات خود، کالری بیشتری نیز بسوزانید. این وزنه برای بستن به دور مچ پاها طراحی و ساخته شده اند و برای هر سایز، سن و سالی نیز قابل استفاده می باشد. این وزنه ها برای انجام حرکات هوازی یا بدنسازی بسیار مناسبند و سبب تقویت عضلات خواهند شد.
پارچه استفاده شده بر روی این وزنه لطیف و محکم است و برای پوست نیز حساسیت ایجاد نمی کند و با خیال راحت می توانید از این وزنه ها استفاده کنید. انجام ورزش های قدرتی به خوش فرم و قوی تر شدن عضلات شما کمک زیادی می کند و با بستن وزنه مچی به پاهایتان بدون اینکه احساس کنید وزنه همراهتان خواهد بود. این وزنه از دست سُر نمی خورند و از طریق چسبی که دارد می توانید آن را به پایتان ببندید و دچار آسیبی نشوید. وزنه های مچی از شن پر شده اند و به صورت جفت برای هر دو پا در یک بسته بندی قرار دارند. هر کدام از این وزنه های مچ پا 1 کیلوگرم است که با بستن آنها به دور مچ پاها می توانید تمرینات قدرتی را راحت تر و بی خطر تر انجام دهید.