وزنه های مچی دست شنی ۲۵۰ گرمی

۱۳۹۷-۰۸-۰۹
طراحی های جدید وزنه ها را نیز تغییر داده است که این ابتکار جدید سبب می شود همه افراد با هر سن و سالی راحت تر و البته کم خطر تر از وزنه استفاده کنند و تمرینات قدرتی انجام دهند. با استفاده وزنه‌های مچ دست می توانید استقامت عضلات تان را بالا ببرید و به مرور زمان شاهد افزایش آمادگی ...

طراحی های جدید وزنه ها را نیز تغییر داده است که این ابتکار جدید سبب می شود همه افراد با هر سن و سالی راحت تر و البته کم خطر تر از وزنه استفاده کنند و تمرینات قدرتی انجام دهند. با استفاده وزنه‌های مچ دست می توانید استقامت عضلات تان را بالا ببرید و به مرور زمان شاهد افزایش آمادگی جسمانی بدن تان نیز خواهید شد. یکی از ویژگی های خوب این وزنه ها آن است که با بستن به دور مچ خود و بستن گیره آن دیگر لازم نیست نگران افتادن و لیز خوردن آنها از دست هایتان باشید و راحت تر و با سرعت بیشتر می توانید از وزنه ها استفاده کنید.
این وزنه ها حتی برای سلامتی عضلات شما نیز مناسب ترند، زیرا به آنها نیز آسیب کمتری وارد خواهد شد. وزنه ها از شن پر شده اند و در این مدل هر کدام از آنها دارای 250 گرم وزن می باشند که به صورت جفت برای هر دو دست در یک بسته بندی قرار دارند. برای انجام حرکات هوازی یا بدنسازی این وزنه ها بسیار مناسبند و می توانند عضلات را نیز تقویت نمایند. با تهیه این وزنه های مچی در هر شرایطی حتی در سفر نیز می توانید وزنه های خود را با کمترین فضای اشغال شده با خود ببرید و ورزش روزانه مفید خود را پیگیری کنید. بر روی این وزنه ها بند چسبی نیز تعبیه شده است که می توانید وزنه را مطابق با سایز مچ تان تنظیم کنید تا وزنه از دست شما نیفتد و راحت تر بتوانید تمرینات تان را انجام دهید. پارچه استفاده شده بر روی این وزنه بسیار بادوام است و برای پوست نیز حساسیت ایجاد نمی کند و با خیال راحت می توانید از این وزنه ها استفاده کنید.