وزنه ۶ ضلعی رکورد ۱۵ کیلوگرم

۱۳۹۷-۰۸-۰۹
وزنه 6 ضلعی رکورد 15 کیلوگرم گزینه ای مناسب برای تمرینات آقایان در محیط منزل یا باشگاه بوده که از قدیمی ترین تجهیزات ورزشی به شمار می آید و امروزه در مدل ها و اوزان متفاوت و نیز اشکال متنوع در دسترس عموم قرار گرفته است. تمرین با استفاده از دمبل در ایجاد تقارن دو طرف بدن و شکل دهی ...

وزنه 6 ضلعی رکورد 15 کیلوگرم گزینه ای مناسب برای تمرینات آقایان در محیط منزل یا باشگاه بوده که از قدیمی ترین تجهیزات ورزشی به شمار می آید و امروزه در مدل ها و اوزان متفاوت و نیز اشکال متنوع در دسترس عموم قرار گرفته است. تمرین با استفاده از دمبل در ایجاد تقارن دو طرف بدن و شکل دهی مناسب عضلات نسبت به سایر تجهیزات ورزشی در اولویت قرار دارد و مانع از رشد نا همگون عضلات می شود. هنگام تمرین با استفاده از دمبل دامنه حرکتی مفصل کامل خواهد بود و افزایش قدرت در تمام زوایای مفصل به ‌طور متناسب ایجاد می شود.
هر کدام از دمبل های رکود به طور تکی 15 کیلوگرم وزن دارند و به خوبی باعث فرم دهی به عضلات شده که به دلیل 6 ضلعی بودن مانع از حرکت دمبل وقتی آن را بر روی زمین قرار می دهید می شود؛ به همین جهت احتمال آسیب های احتمالی حین تمرین یا در مواقع استراحت را به حداقل خواهد رساند. از مزیت های تمرین با دمبل می توان به فرم دهی بهتر و بیشتر عضلات و ماهیچه ها، افزایش حجم عضلات و نیز رفع نقص و تقارن آن ها اشاره نمود. علاوه بر این استفاده از دمبل نیاز به فضای اضافه نداشته و می توانید در کوچک ترین محدوده با این وسیله ورزشی به تمرین بپردازید و پس از تمرین نیز می توانید دمبل را در بدون این که جا بگیرد در گوشه ای قرار دهید.