کش بدنسازی همراه بانوان

۱۳۹۷-۰۸-۰۹
این مدل از کش بدنسازی همراه بانوان بوده که تا وزن 50 کیلوگرم قدرت کش دارد. با نصب این کش بدنسازی بر روی میله بارفیکس یا بر روی دَر قادر خواهید بود تا 200 حرکت ورزشی را برای بدنسازی و رسیدن به تناسب اندام تان در هر مکان و زمانی انجام دهید. متراژ این کش 3 متر است و جنس بدنه ...

این مدل از کش بدنسازی همراه بانوان بوده که تا وزن 50 کیلوگرم قدرت کش دارد. با نصب این کش بدنسازی بر روی میله بارفیکس یا بر روی دَر قادر خواهید بود تا 200 حرکت ورزشی را برای بدنسازی و رسیدن به تناسب اندام تان در هر مکان و زمانی انجام دهید. متراژ این کش 3 متر است و جنس بدنه آن از پلاستیک است که قابلیت کشسانی بسیار بالایی دارد. این وسیله با ایجاد تنش در طول عضلات باعث تقویت آن‌ها نیز می‌شود و با استفاده از آن به راحتی می توانید حرکات اسکات پا، حرکات شکم، شنا و ... را انجام دهید.

با تهیه این وسیله که هزینه زیادی هم برای شما ندارد می توانید در خانه یا باشگاه حتی در مسافرت نیز ورزش انجام دهید و عضلات را وادار به فعالیت کرده و به مرور زمان آنها را تقویت کنید. کش بدنسازی همراه بانوان؛ حاوی شکم بند مقاومتی است که برای حرکت بر روی تردمیل در نظر گرفته شده است. دسته‌های محکمی نیز بر روی این کش تعبیه شده اند که از لیز خوردن دست های شما یا حتی تعریق آنها جلوگیری خواهند کرد.