کش پیلاتس بسته سه عددی

۱۳۹۷-۰۸-۰۹
از افراد مبتدی تا ورزشکاران حرفه ای نیز با این کش ها می توانند ورزش انجام دهند و شاهد نتایج خوبی برای بدنشان باشند. این کش ها را به راحتی می توانید حمل کرده و به دلیل آنکه مراحل آماده سازی ندارد در عرض چند ثانیه در هر مکانی ورزش و تمرینات خود را شروع کنید. برای اینکه بتوانید فشارهای ...

از افراد مبتدی تا ورزشکاران حرفه ای نیز با این کش ها می توانند ورزش انجام دهند و شاهد نتایج خوبی برای بدنشان باشند. این کش ها را به راحتی می توانید حمل کرده و به دلیل آنکه مراحل آماده سازی ندارد در عرض چند ثانیه در هر مکانی ورزش و تمرینات خود را شروع کنید. برای اینکه بتوانید فشارهای متفاوتی را به بدنتان وارد کنید باید از کش‌های پیلاتس با ضخامت‌های مختلف استفاده کنید و اگر می خواهید فشار وارده بر بدن تان را نیز تنظیم نمایید باید با کم‌ و زیاد کردن طول کش با ضخامت‌ مشخص این کار را انجام دهید.
این بسته شامل سه عدد کش پیلاتس است که به راحتی از هر کدام از آنها برای متفاوت بودن تمریناتتان میتوانید استفاده کنید. زمانی که با این کش ها تمرینات بدنسازی انجام می دهید می توانید مطمئن باشید که برخلاف زمان استفاده کردن ازدستگاه های بدنسازی به بدن تان آسیبی وارد نخواهید کرد. عضلات، مفاصل و حتی تاندون های شما در زمان کار با این وسیله ارزان قیمت سالم خواهند مانند و حتی تقویت نیز می شوند. کش های ایروبیک و پیلاتس به شما کمک می کنند قبل از شروع هر ورزشی بدنتان را حسابی گرم کرده و تمرینات کشی یا حتی قدرتی خوبی را حتی در منزل انجام دهید. با استفاده از این کش ها می توانید فشاری که به بدنتان وارد می‌شود را کنترل کرده و به مرور زمان باعث افزایش قدرت، سرعت و استقامت بدن تان شوید.