دوچرخه اسپینینگ Fresh way FW 100

۱۳۹۷-۰۸-۱۱
اسپینینگ یک دستگاه هوازی فوق العاده است که در کشور چین طراحی و ساخته شده است و در منزل قابل استفاده می باشد و به عنوان دستگاه هوازی خانگی معرفی شده است. دیسک آن 18 کیلوگرم وزن دارد و تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می کند. زین این دوچرخه اسپینینگ در دو جهت افقی و عمودی قابل تنظیم است؛. ...

اسپینینگ یک دستگاه هوازی فوق العاده است که در کشور چین طراحی و ساخته شده است و در منزل قابل استفاده می باشد و به عنوان دستگاه هوازی خانگی معرفی شده است. دیسک آن 18 کیلوگرم وزن دارد و تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می کند. زین این دوچرخه اسپینینگ در دو جهت افقی و عمودی قابل تنظیم است؛. عملکرد آن به صورت لنتی است و برای انجام تمرینات سخت و آسان می توان مقاومت را در برابر رکاب زدن تغییر داد. دسته های این دوچرخه ثابت نیز قابل تنظیم است و کاربر بر روی آن احساس راحتی می کند. اسپینینگ دوچرخه ثابتی است که بیش از سایر دوچرخه های ثابت ورزش دوچرخه سواری با دوچرخه های کورسی را شبیه سازی می کند و برای چربی سوزی و تناسب اندام بسیار مناسب می باشد.
فنری که در زیر زین تعبیه شده و مانند ضربه گیر موجب انعطاف پذیری این قسمت شده و از ستون فقرات محافظت می کند؛ این دوچرخه دارای چرخ جهت جا به جایی و حمل آسان است؛ همچنین مانیتورآن سرعت، کالری مصرف شده، مسافت طی شده و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد؛ ورزشکار توسط این اطلاعات در حین تمرین از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و می تواند یک برنامه ورزشی مناسب را طراحی کند؛ با تمرین و رکاب زدن بر روی این دستگاه هوازی می توانید وضعیت قلبی- عروقی خود را بهبود ببخشید، چربی سوزی داشته باشید، عضله بسازید و تمرینات موثری برای تناسب اندام انجام بدهید. دوچرخه اسپینینگ Fresh way FW 100 شامل 1 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش می شود.