دوچرخه اسپینینگ Fresh way FW 102

۱۳۹۷-۰۸-۱۱
دوچرخه اسپینینگ یک دستگاه هوازی فوق العاده ای است که در منزل و باشگاه قابل استفاده می باشد. این اسپینینگ دارای مانیتوری است که سرعت، کالری مصرف شده، مدت تمرین و ضربان قلب ورزشکار را نشان می دهد؛ کاربر بدین وسیله در حین تمرین از وضعیت عمومی بدن خود آگاه خواهد شد و می تواند تمرین اصولی انجام بدهد. زین ...

دوچرخه اسپینینگ یک دستگاه هوازی فوق العاده ای است که در منزل و باشگاه قابل استفاده می باشد. این اسپینینگ دارای مانیتوری است که سرعت، کالری مصرف شده، مدت تمرین و ضربان قلب ورزشکار را نشان می دهد؛ کاربر بدین وسیله در حین تمرین از وضعیت عمومی بدن خود آگاه خواهد شد و می تواند تمرین اصولی انجام بدهد. زین این دوچرخه ثابت در دو جهت افقی و عمودی قابل تنظیم می باشد؛ با تنظیم عمودی زین ارتفاع دوچرخه تغییر کرده و برای قد کاربر متناسب خواهد شد؛ فنری که زیر زین قرار دارد باعث انعطاف پذیری این بخش شده و ورزشکار به واسطه آن احساس راحتی بیشتری خواهد داشت.نهایت تحمل وزن برای این دستگاه تا 150 کیلوگرم می باشد.
بدنه محکم و دارا بودن دو دسته به شکل های مختلف برای حفظ تعادل و تغییر دادن حالت بدن و قمقمه آب و محل نگهداری آن از دیگر ویژگی های این دوچرخه ثابت محسوب می شود؛ اسپینینگ دستگاهی است که بیش از هر دوچرخه ثابت دیگری ورزش دوچرخه سواری را شبیه سازی می کند؛ با انجام تمرین توسط این دستگاه می توان برای تناسب اندام، بهبود وضعیت قلبی- عروقی، چربی سوزی، عضله سازی و ارتقای سلامتی تمرینات موثری انجام داد. دوچرخه اسپینینگ Fresh way FW 102 شامل 1 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش می شود.