دوچرخه اسپینینگ Fresh Way FW 104

۱۳۹۷-۰۸-۱۱
دوچرخه اسپینینگ Fresh Way FW104 دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد که کاربر می تواند در صورت به وجود آمدن مشکلی آن را بر طرف کند. تحمل وزن این دستگاه تا 150 کیلوگرم می باشد. با کمک دستگاه اسپینینگ می توانید استقامت عضلانی را با زیاد کردن اعمال نیروی بیشتر بالا ببرید و ...

دوچرخه اسپینینگ Fresh Way FW104 دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد که کاربر می تواند در صورت به وجود آمدن مشکلی آن را بر طرف کند. تحمل وزن این دستگاه تا 150 کیلوگرم می باشد. با کمک دستگاه اسپینینگ می توانید استقامت عضلانی را با زیاد کردن اعمال نیروی بیشتر بالا ببرید و علاوه بر سوزاندن چربی قادر خواهید بود بر روی عضلات بدن نیز کار کنید و آنها را قدرتمند نمایید.
سیستم انتقال نیرو در این دستگاه تسمه ای است و درجه مقاومت این اسپینینگ به صورت لنتی قابلیت تنظیم دارد که می توان با تنظیم آن شدت رکاب زدن را افزایش یا کاهش داد. دوچرخه های اسپینینگ برای شما رکاب زدن دوچرخه های کورسی را شبیه سازی می کنند و با استفاده از آنها می توانید چربی سوزی خوبی برای بدن خود انجام دهید. در زیر پایه های این دستگاه چرخ هایی تعبیه شده است که جابجایی آن را بسیار راحت می کند. عملکرد این دستگاه دیسکی بوده که وزن دیسک آن 27 کیلوگرم است. زین و فرمان این اسپینینگ قابلیت تنظیم به صورت افقی و عمودی دارد و می توانید با توجه به فرم بدنتان آنها را تنظیم کنید.