توپ مدیسین بال بتا ۳ کیلویی

۱۳۹۷-۰۸-۱۲
یکی از پرکاربردترین وسایل در باشگاه یا حتی در خانه توپ های مدیسن بال می باشند. برای رسیدن به تناسب اندام و انجام ورزشی موفق استفاده از توپ های جدید مدیسین بال بهترین گزینه است. این توپ دارای 3 کیلوگرم وزن است و علاوه بر استفاده در تناسب اندام برای توانبخشی به افراد بیمار و خاص نیز در مراکز توانبخشی ...

یکی از پرکاربردترین وسایل در باشگاه یا حتی در خانه توپ های مدیسن بال می باشند. برای رسیدن به تناسب اندام و انجام ورزشی موفق استفاده از توپ های جدید مدیسین بال بهترین گزینه است. این توپ دارای 3 کیلوگرم وزن است و علاوه بر استفاده در تناسب اندام برای توانبخشی به افراد بیمار و خاص نیز در مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی کاربرد دارد.
این توپ های جدید در اوزان مختلف تولید شده اند که بنا به نیازتان می توانید آنها را انتخاب کنید. در خانه، باشگاه یا هر مکانی که بخواهید می توانید از این توپ های مدیسین  بال استفاده نمایید. عضلات شکمی، دست ها، عضلات فوقانی، ماهیچه های پا در صورت استفاده شما از این توپ ها تقویت شده و فرم زیبایی پیدا خواهند کرد. ضخامت و جنس این توپ بسیار محکم، سخت بوده و از پلاستیک مقاومی ساخته شده اند. این توپ ها برای تحمل وزن مقاومت بسیار بالا زیادی دارند و در انجام حرکات بدنسازی برای شما مشکلی ایجاد نخواهند کرد. ضربات متوالی و فشار وزن از عواملی نیستند که بتوانند سبب آسیب دیدگی و پاره شدن توپ شوند. برای استفاده از توپ مدیسین نیاز به دستورالعمل‌ سختی نیست و با کمک این توپ راحت تر می توانید عضلات به خصوص عضلات دست را تقویت کنید و باعث خوش فرم شدن آنها شوید.