ست هالتر ریباک

۱۳۹۷-۰۸-۱۲
ست هالتر (شامل میله، قفل و صفحه ها) وزنه های قابل تعویضی دارند که به وسیله آنها می توانید حرکاتی نامحدودی انجام دهید. در استفاده از این ست ها گروه عضلاتی که در یک دامنه حرکت انجام می دهند بسیار زیاد بوده و در انجام دادن تمریناتی مانند اسکات و دد لیفت با اضافه کردن وزنه پیشرفت سریعتری خواهید داشت. ...

ست هالتر (شامل میله، قفل و صفحه ها) وزنه های قابل تعویضی دارند که به وسیله آنها می توانید حرکاتی نامحدودی انجام دهید. در استفاده از این ست ها گروه عضلاتی که در یک دامنه حرکت انجام می دهند بسیار زیاد بوده و در انجام دادن تمریناتی مانند اسکات و دد لیفت با اضافه کردن وزنه پیشرفت سریعتری خواهید داشت. استفاده از رپ ست ایده آل بوده و ورزش کردن را آسان تر می کند. این ست دارای صفحه هایی با وزن های 1.25 کیلوگرمی تا 5 کیلوگرمی با جنس پلاستیک می باشد و برای افرادی که به دنبال تقویت و افزایش قدرت بدنی و آمادگی جسمانی خود هستند، یکی از اساسی ترین ابزار فیتنس به شمار می آید.
طراحی میله و صفحه ها با وزن های مختلف به گونه ای متنوع و متفاوت است که تمام ورزشکاران می توانند با هر توان و نیرویی که هستند، تمرینات پایه وزنه زدن را انجام دهند. با طرح ساده آن امکان تعویض آسان و سریع را در حین انجام تمرین به کاربر خود می دهد و دارای روکش پلی اورتان است که به دستگاه ظاهر حرفه ای می دهد. در انجام دادن تمرینات قدرتی، هالترهای استاندارد یا Rep- set که معمولا شامل یک میله، وزنه ها و حلقه های مهار می باشند و  اهمیت زیادی نیز دارند. تمام این ابزار قابلیت های چند گانه دارند و می توانند برای تمرین های فردی و گروهی بسیار مفید باشند.