صفحه هالتر ۵ کیلویی ریباک ۵ ۱۰۰۹۰

۱۳۹۷-۰۸-۱۲
صفحه هالتر 5 کیلویی ریباک 5 10090 از تجهیزات مهم فیتنس است و به عضله سازی شما کمک می کند. این وسیله روکشی پلی اورتانی دارد که در دو جفت هر کدام 5 کیلوگرم به شما ارائه می شوند. برای تمام تمرین های قدرتی می توانید از این وسیله ها استفاده کنید و عضلات را تقویت کرده و سبب رشد ...

صفحه هالتر 5 کیلویی ریباک 5 10090 از تجهیزات مهم فیتنس است و به عضله سازی شما کمک می کند. این وسیله روکشی پلی اورتانی دارد که در دو جفت هر کدام 5 کیلوگرم به شما ارائه می شوند. برای تمام تمرین های قدرتی می توانید از این وسیله ها استفاده کنید و عضلات را تقویت کرده و سبب رشد آنها شوید. ست هالترهای ریباک در وزن های 1.25 کیلوگرمی تا 10 کیلوگرمی با جنس پلاستیک تولید شده اند که بنا به نیازتان می توانید از بین آنها انتخاب کنید. صفحه هالتر ریباک را به راحتی می توانید تعویض کنید و برای تمرین های فردی و گروهی بسیار مفید می باشند.
در انجام دادن تمریناتی مانند اسکات و دد لیفت که با اضافه کردن وزنه، پیشرفت در آنها سریعتر است و استفاده از رپ ست ایده آل بوده و ورزش کردن را آسان تر می کند. از ویژگی های این رپ ست ها این است که ورزشکار می تواند تمرینات قدرتی زیاد و متنوعی را به وسیله آنها انجام دهد. در استفاده از این ست ها گروه عضلاتی که در یک دامنه حرکت انجام می دهند، بسیار زیاد بوده و این رپ ست ها وزنه ها به راحتی تعویض می شوند و حرکاتی که میتوان به وسیله آنها انجام داد، نامحدود است. طراحی میله و صفحه ها با وزن های مختلف به گونه ای متنوع و متفاوت است که تمام ورزشکاران می توانند با هر توان و نیرویی که هستند، تمرینات پایه وزنه زدن را انجام دهند.