سویشرت و شلوار زنانه آندر آمور

۱۳۹۷-۰۸-۱۳
سویشرت و شلوار آندر آمور؛ مناسب برای اجرای تمرینات ورزشی روزانه است که احساس راحتی را حین تمرین به ورزشکار می دهد. مدل سویشرت این ست ورزشی جلو بسته و کلاهدار است که لوگوی آندرآمور در قسمت جلوی لباس چاپ شده است؛ همچنین دارای جیب کانگورویی در قسمت جلو می باشد و علاوه بر اینکه طرح لباس را خاص نموده ...

سویشرت و شلوار آندر آمور؛ مناسب برای اجرای تمرینات ورزشی روزانه است که احساس راحتی را حین تمرین به ورزشکار می دهد. مدل سویشرت این ست ورزشی جلو بسته و کلاهدار است که لوگوی آندرآمور در قسمت جلوی لباس چاپ شده است؛ همچنین دارای جیب کانگورویی در قسمت جلو می باشد و علاوه بر اینکه طرح لباس را خاص نموده است، می توان در فصل سرما، دست ها را گرم نگه داشت. کلاه این سویشرت بنددار است که می توان آن را تنظیم نمود و به خوبی از نفوذ سرما جلوگیری کرد.

جنس پارچه این پوشاک ورزشی از الیاف نرم و کشی است که اجرای حرکات ورزشی را بدون هیچ مانعی برای کاربر امکان پذیر می نماید. در کل خط تولید آندرآمور از فناوری های خاصی در طراحی و تولید محصولات خود استفاده می نماید که موجب راحتی ورزشکار خواهد شد. شلوار این ست ورزشی کمر کشی است که به راحتی تن می رود و با بندهایی که دارد قابل تنظیم می باشد؛ همچنین دارای دو جیب بوده و لوگوی آندرآمور بر روی شلوار نیز به چاپ رسیده است. این ست ورزشی همچنین برای استفاده روزانه در فصول سرد مانند پاییز یا بهار مناسب است که جنس داخلی آن پنبه ای بوده و گرمای بدن را به خوبی حفظ می کند.