پکیج فنری تناسب اندام

۱۳۹۷-۰۸-۱۳
پکیج فنری تناسب اندام دارای 4 وسیله ورزشی کارآمد جهت تقویت عضلات و نیز چربی سوزی می باشد که با اجرای تمرین با استفاده از آن ها به تناسب اندام خواهید رسید. فنر تقویت عضلات پا این پکیج متشکل از یک دسته با جنس پلاستیک فشرده است که با یک فنر مقاوم به دو عدد پدال از جنس پلاستیک فشرده ...

پکیج فنری تناسب اندام دارای 4 وسیله ورزشی کارآمد جهت تقویت عضلات و نیز چربی سوزی می باشد که با اجرای تمرین با استفاده از آن ها به تناسب اندام خواهید رسید. فنر تقویت عضلات پا این پکیج متشکل از یک دسته با جنس پلاستیک فشرده است که با یک فنر مقاوم به دو عدد پدال از جنس پلاستیک فشرده متصل شده و با استفاده از آن، می توانید عضلات ساق پا و نیز شکم را تقویت کنید؛ همچنین روی پدال این وسیله ورزشی، محافظی قرار دارد که نه تنها مانع از تکان خوردن پا حین تمرین می شود، بلکه ساختار فومی و نرم آن به شما کمک خواهد کرد تا هنگام ورزش کمتر احساس خستگی کنید.
فنر تقویت عضلات سینه این پکیج متشکل از 5 فنر مقاوم است که دارای دو دستگیره از جنس پلاستیک فشرده نصب شده و بسیار مستحکم می باشد؛ این فنر ها همچنین قابلیت جداسازی داشته و می توان به راحتی با کم و زیاد کردن آن ها، شدت تمرین را متغیر نمود. طناب موجود در این پکیج یکی از گزینه های مناسب برای کاهش وزن است که می توانید با تمرین طناب زدن از شر چربی های اضافه بدن رهایی یابید؛ جنس دسته های آن از چوب بوده و جنس طناب کشی با طرح بافت می باشد. فنر تقویت مچ این پکیج که 2 عدد می باشد، با دسته هایی از جنس پلاستیک فشرده، متصل به یک فنر مقاوم بوده و با تمرین متداوم می توان عضلات مچ و ساعد و نیز انگشتان را تقویت نمود. این محصول تولیدی از کشور چین است.