ست بلوز شلوار زنانه لاریکا کد ۹۷۱۷

۱۳۹۷-۰۸-۱۴
لباس ورزشی اگر جنس خوبی نداشته باشد بعد از عرق کردن شما خیس شده و به بدن تان خواهد چسبید. در این وضعیت پوست بدن شما اجازه تنفس نخواهد داشت و بعد از تکرار این قضیه در مدت زمان کوتاهی شما دچار مشکلات زیادی خواهید شد. لباس ورزشی که انتخاب می کنید باید جنسی نرم و تنفس پذیر داشته باشد ...

لباس ورزشی اگر جنس خوبی نداشته باشد بعد از عرق کردن شما خیس شده و به بدن تان خواهد چسبید. در این وضعیت پوست بدن شما اجازه تنفس نخواهد داشت و بعد از تکرار این قضیه در مدت زمان کوتاهی شما دچار مشکلات زیادی خواهید شد. لباس ورزشی که انتخاب می کنید باید جنسی نرم و تنفس پذیر داشته باشد تا بتواند بدن را در حین اجرای تمرینات خنک نگه دارد. این ست ورزشی لاریکا از پارچه ژورس تهیه شده است که کاملا آنتی هیبرید و آنتی باکتریال می باشد.
انتخاب سایز درست و مناسب بسیار اهمیت دارد. توجه داشته باشید که لباسی که انتخاب می کنید نباید کوچک‌تر یا بزرگ‌تر از سایز واقعی شما باشد. اگر لباس ورزشی خود را بیش از اندازه تنگ یا گشاد انتخاب کنید باعث اختلال در تمرینات ورزشی شما خواهد شد. این ست لاریکا شامل شلوار با طیف رنگی رنگی و بلوزی سرخابی است و در دو سایز S-M و L-XL تولید شده است. زمانی که رنگ یا حتی فرم لباس ورزشی برای شما جذاب باشد دیده شده حتی افراد تمایل بیشتری برای انجام دادن ورزش دارند. این ست به دلیل جنس مرغوبی که دارد از قابلیت کشسانی و انعطاف‌پذیری خوبی برخوردار است. این ست برای  ورزش پیلاتس مناسب است. در ورزش هایی مانند پیلاتس که شامل حرکات کششی زیادی است، لباس شما باید به گونه‌ای باشد که باعث محدود کردن حرکات شما به هنگام تمرین نشود.