ست بلوز شلوار زنانه لاریکا کد ۹۷۱۹

۱۳۹۷-۰۸-۱۴
ترکیب رنگ طوسی، زرد و مشکی در یک ست ورزشی بسیار زیبا، خیره کننده و البته جذاب است و می تواند برای هر سن سالی مناسب باشد. قابلیت کشانی این ست لاریکا به شما کمک می کند تا در زمان انجام تمرینات ورزشی راحت باشید و حین خم شد‌ن و انجام حرکات کششی به‌خوبی از خود‌ انعطاف نشان می‌د‌هند‌ و ...

ترکیب رنگ طوسی، زرد و مشکی در یک ست ورزشی بسیار زیبا، خیره کننده و البته جذاب است و می تواند برای هر سن سالی مناسب باشد. قابلیت کشانی این ست لاریکا به شما کمک می کند تا در زمان انجام تمرینات ورزشی راحت باشید و حین خم شد‌ن و انجام حرکات کششی به‌خوبی از خود‌ انعطاف نشان می‌د‌هند‌ و می توانید برای انجام دادن ورزش هایی مانند‌: پیلاتس، بدنسازی، ايروبیک و ... از آن استفاده کنید. از این ست برای خانه و لباس راحتی نیز می توانید استفاده کنید. این بلوز و شلوار به قدری جنس بسیار لطیف و سبکی دارند و شما اصلا احساس نخواهید کرد که لباسی به تن دارید. دوخت های درشت زرد رنگ به کار رفته بر روی این ست به جذابیت آن افزوده و زیبایی آن را چند برابر کرده است.
پارچه ژورس این ست لاریکا بسیار اعلاء بوده و بر اثر شست‌وشو آسیب نمی‌بیند‌ و بعد‌ از سال‌ها استفاد‌ه شکل خود‌ را حفظ می‌کند‌. برای تهیه لباس ورزشی مناسب همیشه این سه فاکتور مهم را به یاد داشته باشید اول از همه لباسی که انتخاب می کنید جنس و کیفیت پارچه مناسبی داشته باشد، دوم اندازه درستی را برای خود انتخاب کنید و در پایان این را در نظر بگیرید که با این لباس قرار است ورزش کنید و تمرینات را انجام دهید بنابراین باید راحت باشد و برای شما مشکلی ایجاد نکند. بر روی بلوز این ست ورزشی نایک حک شده است و جنس پارچه آن کاملا آنتی هیبرید و آنتی باکتریال می باشد. این بلوز و شلوار به سرعت رطوبت را از خود‌ عبور می‌د‌هد‌ و این موضع سبب می شود در زمان ورزش لباس تان خیس و آزار دهنده نشود.