تردمیل لند فیتنس LDT-1800B

۱۳۹۷-۰۸-۱۸
تردمیل لند فیتنس LDT-1800B؛ این دستگاه قدرت موتور 3 تا 6 اسب بخاری AC دارد که می تواند تا وزن 170 کیلوگرم را تحمل کند. نهایت سرعت این تردمیل تا 20 کیلومتر در ساعت است و نمایشگر 18.5 اینچی این تردمیل قابلیت نمایش سرعت، زمان، کالری مصرف شده، تعداد ضربان قلب و درجه شیب را دارد. سنسور ضربان قلب که ...

تردمیل لند فیتنس LDT-1800B؛ این دستگاه قدرت موتور 3 تا 6 اسب بخاری AC دارد که می تواند تا وزن 170 کیلوگرم را تحمل کند. نهایت سرعت این تردمیل تا 20 کیلومتر در ساعت است و نمایشگر 18.5 اینچی این تردمیل قابلیت نمایش سرعت، زمان، کالری مصرف شده، تعداد ضربان قلب و درجه شیب را دارد. سنسور ضربان قلب که بر روی دسته ها قرار داده شده است کمک می کند در حین انجام تمرینات از تعداد ضربان قلب خود نیز مطلع شوید و آن را کنترل کنید. وزن این دستگاه 220 کیلوگرم است و دارای ابعاد 160*100*240 سانتی متر می باشد. بر روی دسته های این تردمیل کلیدهای تنظیم شیب و سرعت تعبیه شده است. در این تردمیل نیز شیب به صورت برقی تا 20 درجه قابلیت تنظیم دارد.
این تردمیل دارای ابعاد تسمه 162*68 سانتی متر است و ضخامت آن نیز 2 میلی متر می باشد که فضای مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. گیره ایمنی نیز از دیگر قابلیت های این مدل از تردمیل است که اگر کاربر تعادل خود را به هر دلیلی از دست بدهد، از زمین خوردن او جلوگیری می کند و مانع از آسیب دیدگی فرد می شود. این دستگاه دارای ضربه گیر SDS می باشد که می تواند با نرم کردن صفحه ی تردمیل از آسیب به کمر و زانوها جلوگیری کند. این تردمیل ساخت چین بوده و دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.