تردمیل لند فیتنس LDT-918B

۱۳۹۷-۰۸-۱۸
تردمیل لند فیتنس LDT-918B ؛ تردمیلی با طراحی زیبا و خاص که در مقابل هم ردیف های خود دستگاهی فوق العاده می باشد. نمایشگر این تردمیل صفحه LED با سایز 21.5 اینچی که دارد مانند تلویزیونی در مقابل شما امکاناتی نظیر نمایش سرعت، زمان، کالری مصرف شده، تعداد ضربان قلب و درجه شیب را در اختیار شما قرار می دهد. ...

تردمیل لند فیتنس LDT-918B ؛ تردمیلی با طراحی زیبا و خاص که در مقابل هم ردیف های خود دستگاهی فوق العاده می باشد. نمایشگر این تردمیل صفحه LED با سایز 21.5 اینچی که دارد مانند تلویزیونی در مقابل شما امکاناتی نظیر نمایش سرعت، زمان، کالری مصرف شده، تعداد ضربان قلب و درجه شیب را در اختیار شما قرار می دهد. برای تحمل کردن تا وزن 200 کیلوگرم موتوری با قدرت 3 اسب بخار AC که در حداکثر قدرت خود به 6 اسب بخار نیز می رسد، دارد. بر روی دسته های وسط این تردمیل کلیدهای تنظیم سرعت و شیب تعبیه شده است. سنسور ضربان قلب که بر روی دسته ها قرار داده شده است کمک می کند در حین انجام تمرینات از تعداد ضربان قلب خود نیز مطلع شوید و آن را کنترل کنید. این دستگاه دارای ضربه گیر SDS می باشد که با نرم کردن صفحه ی تردمیل از آسیب به کمر و زانوها جلوگیری کند و اجازه نمی دهند سر و صدای اجرای تمرینات شما به همسایگان منتقل شود. از طریق این تردمیل می توانید به آهنگ های مورد علاقه تان گوش دهید تا در زمان اجرای تمرینات انرژی بیشتری برای فعالیت داشته باشید.
وزن این تردمیل باشگاهی 235 کیلوگرم می باشد و دارای ابعاد 163*100*216 سانتی متر بوده و نهایت سرعتی که این تردمیل می تواند به شما ارائه دهد تا 20 کیلومتر است. تسمه فضایی است که شما می توانید بر روی آن راه بروید و بدوید که در این تردمیل ابعاد تسمه 163*60 سانتی متر است. گیره ایمنی نیز از دیگر قابلیت های این مدل از تردمیل است که اگر کاربر تعادل خود را به هر دلیلی از دست بدهد، از زمین خوردن او جلوگیری می کند و مانع از آسیب دیدگی فرد می شود. برای جابه جایی راحت تر این تردمیل نیز در زیر پایه ها چرخ هایی تعبیه شده است که به شما کمک می کنند تا بتوانید دستگاه را به هر مکانی که دوست دارید انتقال دهید و از طریق پایه های فیکس برای استفاده در جای مشخصی آنها را فیکس نمایید. این تردمیل ساخت چین بوده و دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.