دوچرخه اسپینینگ لند فیتنس LD-921

۱۳۹۷-۰۸-۱۹
با استفاده از دوچرخه ثابت از نوع اسپینینگ می توانید به تناسب اندام، لاغری، عضله سازی، بهبود سیستم قلبی- عروقی و سیستم تنفسی دست یابید. این اسپینینگ قابلیت تنظیم زین به صورت عمودی و افقی دارد. عملکرد این دستگاه دیسکی بوده و دستگاه مذکور دارای درجه تنظیم نیرو می باشد که از طریق آن می توانید سرعت پدال زدن و ...

با استفاده از دوچرخه ثابت از نوع اسپینینگ می توانید به تناسب اندام، لاغری، عضله سازی، بهبود سیستم قلبی- عروقی و سیستم تنفسی دست یابید. این اسپینینگ قابلیت تنظیم زین به صورت عمودی و افقی دارد. عملکرد این دستگاه دیسکی بوده و دستگاه مذکور دارای درجه تنظیم نیرو می باشد که از طریق آن می توانید سرعت پدال زدن و مقاومت دستگاه را تنظیم نمایید. این دوچرخه چینی به عنوان دستگاهی برای تناسب اندام و کاهش وزن بسیار ایده آل است و می تواند به ارتقای سلامتی بدن شما بسیار کمک کند. دسته های این دوچرخه ثابت نیز قابلیت تنظیم دارد و با توجه به خصوصیات بدنی تان می توانید آن را تنظیم نمایید.
این دستگاه دارای ابعاد 114*66*125 سانتی متر است و می تواند تا وزن 180 کیلوگرم را تحمل کند. با کمک گرفتن از چرخ هایی که در قسمت جلوی دستگاه تعبیه شده اند، می توانید دستگاه را جابه جا کرده و آن در دیگر قسمت های خانه قرار دهید. با استفاده از این دوچرخه می توانید به راحتی در مدت زمان کوتاهی با پیروی از یک برنامه ورزشی مناسب عضلات ران و شکم خود را تقویت کنید و زودتر به اهداف خود برسید. وزن فلایویل این دوچرخه 24 کیلوگرم است. این دستگاه دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است که در صورت بروز مشکل می توانید از آن استفاده کنید.