مسگری ایستاده فلزی

۱۳۹۷-۰۸-۲۱
مسگری ایستاده؛ دارای فریمی از جنس فلز است و افراد تا وزن 100 کیلوگرم می توانند بر روی آن به تمرین بپردازند. وزن دستگاه سبک بوده و به آسانی قابل جا به جایی می باشد و می توان آن را در کمترین فضا قرار داد؛ بر روی دسته های این مسگری فوم کشیده شده است تا حین تمرین مانع از ...

مسگری ایستاده؛ دارای فریمی از جنس فلز است و افراد تا وزن 100 کیلوگرم می توانند بر روی آن به تمرین بپردازند. وزن دستگاه سبک بوده و به آسانی قابل جا به جایی می باشد و می توان آن را در کمترین فضا قرار داد؛ بر روی دسته های این مسگری فوم کشیده شده است تا حین تمرین مانع از فشار و تعریق در کف دست ها شود. دستگاه مسگری وسیله ای ورزشی ساده و همچنین جالب است که جهت از بین بردن چربی های اضافه اطراف شکم و پهلو مورد استفاده قرار می گیرد.
تمرینات متداوم بر روی مسگری نه تنها موجب از بین رفتن چربی های اضافه در نواحی شکم و پهلو خواهد شد، بلکه موجب تقویت عضلات مرکزی بدن و ستون فقرات می شود. تمرین با این وسیله بسیار آسان بوده و می توانید با قرار گرفتن بر روی آن، دسته را گرفته، کمر و بالاتنه را صاف و بی حرکت نگه دارید و پاها را به سمت چپ و راست بچرخانید. این دستگاه جهت تقویت ماهیچه های شکم، کمر، ستون فقرات و افزایش انعطاف پذیری و تحرک مفاصل ستون فقرات و پشت کاربرد بسیاری دارد. علاوه بر این افرادی که از مشکلات نخاعی رنج می برند، پس از مشورت با پزشک معالج، می توانند با ورزش متداوم بر روی مسگری توانایی خود را افزایش دهند.