اسکی فضایی لند فیتنس

۱۳۹۷-۰۸-۲۲
اسکی فضایی لند فیتنس؛ ابعاد این دستگاه 75*21*165 سانتی متر می باشد. بر روی این دستگاه فضایی هم برای گذاشتن بطری آب شما در نظر گرفته شده است تا در حین اجرای تمرینات نوشیدن آب را فراموش نکنید. نمایشگر این دستگاه LCD بوده که می تواند سرعت، زمان، مسافت، کالری و ضربان قلب کاربر را به نمایش در بیاورد و ...

اسکی فضایی لند فیتنس؛ ابعاد این دستگاه 75*21*165 سانتی متر می باشد. بر روی این دستگاه فضایی هم برای گذاشتن بطری آب شما در نظر گرفته شده است تا در حین اجرای تمرینات نوشیدن آب را فراموش نکنید. نمایشگر این دستگاه LCD بوده که می تواند سرعت، زمان، مسافت، کالری و ضربان قلب کاربر را به نمایش در بیاورد و با اطلاع از این اطلاعات ورزش خوبی طراحی و اجرا نمایید. ضربان قلب از شاخص های مهم برای انجام دادن ورزش بوده و در زمان استفاده از اسکی فضایی می توانید با قرار دادن دست هایتان بر روی سنسورهای ضربان قلب که بر روی دسته های کوچک تر و ثابت این دستگاه تعبیه شده است.
تعداد ضربان قلب خود را می توانید بر روی مانیتور مشاهده کنید و با اطلاع از وضعیت عمومی بدن خود تمرینات را انجام دهید. عملکرد این اسکی فضایی الکترومگنتی تا 16 مرحله است و می توانید سختی و آسانی تمرینات خود را به دلخواه انتخاب نمایید. این دستگاه قادر است تا وزن 200 کیلوگرم را تحمل کند. به دلیل آنکه کاربر به راحتی بتواند این دستگاه را جا به جا کند و حمل آسانی داشته باشد، در زیر پایه های این دستگاه چرخ هایی تعبیه شده است که این کار را بسیار راحت می کند. این اسکی فضایی ساخت کشور چین بوده و دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.