قمقمه شیکر ZX

۱۳۹۷-۰۸-۲۲
بطری شیکر ZX ساخته شده از پلاستیک فشرده است که بسیار مقاوم بوده و مقدار 700 میلی لیتر آب را درون خود جای می دهد؛ بر روی بدنه این قمقمه درجه مقدار آب درج شده که نشان می دهد ورزشکار چه مقدار آب نوشیده است. طراحی این قمقمه به صورتیست که راحت در دست جای می گیرد و درب آن ...

بطری شیکر ZX ساخته شده از پلاستیک فشرده است که بسیار مقاوم بوده و مقدار 700 میلی لیتر آب را درون خود جای می دهد؛ بر روی بدنه این قمقمه درجه مقدار آب درج شده که نشان می دهد ورزشکار چه مقدار آب نوشیده است. طراحی این قمقمه به صورتیست که راحت در دست جای می گیرد و درب آن ضامن دار است که به آسانی باز و بسته خواهد شد و همچنین از بیرون ریختن آب یا مایعات جلوگیری می کند. یکی از مزایای این بطری برخورداری از شیکر است که از جنس پلاستیک فشرده بوده و در صورت نیاز با ریختن هر نوع مواد داخل بطری و تکان دادن آن باعث مخلوط شدن مواد خواهید شد.
آبرسانی مناسب به بدن حین ورزش نه تنها مانع از خستگی زودرس شده بلکه موجب سوخته شدن چربی های انباشته شده در بدن می شود. در اثر تعریق، میزان مایعات بدن کم شده در نتیجه باعث غلظت خون می‌ شود که متعاقب آن خون رسانی به قلب دشوار شده و قلب تحت فشار قرار می ‌گیرد؛ در نتیجه سرعت و ضربان قلب بالا می ‌رود؛ همانطور که می دانید تعریق زیاد حین ورزش موجب کم آبی و گرمازدگی ورزشکار می ‌شود و در پی تمام این موارد کیفیت فعالیت کاهش یافته و به ورزشکار آسیب وارد می ‌شود. با نوشیدن آب قبل از ورزش شما باعث می شوید حین تمرین چربی های اضافه به انرژی برای ادامه تمرین تبدیل شوند، به همین دلیل است که نوشیدن آب مانع از خستگی زودرس خواهد شد.