قمقمه کتابی A6 Letter

۱۳۹۷-۰۸-۲۲
قمقمه یکی از ضروری ترین وسایل برای ورزشکاران به شمار می آید که می توان گفت مانع از بروز دهیدراسیون بدن حین تمرین خواهد شد. این قمقمه کتابی A6 Letter از جنس پلی کربنات بوده که در برابر برخورد ضربات مقاوم است و بدنه ای کاملا شفاف دارد. از این قمقمه علاوه بر استفاده حین ورزش می توانید به دلیل ...

قمقمه یکی از ضروری ترین وسایل برای ورزشکاران به شمار می آید که می توان گفت مانع از بروز دهیدراسیون بدن حین تمرین خواهد شد. این قمقمه کتابی A6 Letter از جنس پلی کربنات بوده که در برابر برخورد ضربات مقاوم است و بدنه ای کاملا شفاف دارد. از این قمقمه علاوه بر استفاده حین ورزش می توانید به دلیل کتابی بودن آن و جای گیری راحت در کیف و کوله پشتی هنگام سفر نیز استفاده نمایید.

یکی از دلایل همراه داشتن بطری آب حین تمرین جلوگیری از کم آبی بدن است که در صورت بروز، عوارض بسیاری برای ورزشکار در پی دارد؛ به همین دلیل اغلب توصیه می شود که قبل از شروع ورزش مقدار لازم آب را به بدن برسانید، زیرا در زمان اجرای تمرینات آب بدن بوسیله تعریق خارج شده و باید به یاد داشته باشید حین تمرین وپس از آن، آب از دست رفته بدن را با نوشیدن آب جایگزین نمایید. نوشیدن آب کافی قبل، حین و پس از تمرین همچنین از خستگی زودرس ورزشکار جلوگیری کرده و موجب می شود تا مدت زمان بیشتری را به اجرای ورزش بپردازد.