مانتو اسپرت ریباک

۱۳۹۷-۰۸-۲۳
ریباک یکی از پرطرفدار ترین برند های دنیا در زمینه تولید پوشاک ورزشی بوده که همواره از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد. بنابراین شما می توانید بهترین لباس های ورزشی را از برند ریباک انتخاب کرده و مطمئن باشید مدت ها برای تان کارآیی همراه با راحتی خواهد داشت. طراحی این سویشرت مانتویی بسیار ساده اما شیک است ...

ریباک یکی از پرطرفدار ترین برند های دنیا در زمینه تولید پوشاک ورزشی بوده که همواره از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد. بنابراین شما می توانید بهترین لباس های ورزشی را از برند ریباک انتخاب کرده و مطمئن باشید مدت ها برای تان کارآیی همراه با راحتی خواهد داشت. طراحی این سویشرت مانتویی بسیار ساده اما شیک است و به همین دلیل مورد پسند بانوان خوش سلیقه خواهد بود؛ مدل این مانتو جلو بسته بوده که لوگوی ریباک در قسمت سمت چپ جلوی لباس حک شده و دارای دو عدد جیب است.
یقه این لباس مدل ایستاده است که داری بند برای تنظیم کردن می باشد و همچنین به دلیل برخورداری از جنسی انعطاف پذیر مناسب برای اجرای حرکت های گوناگون تمرینیست. این سویشرت از جنس کتان کش بوده که در تن مدل جذب دارد و در فصول پاییز و زمستان باعث گرم ماندن بدن می شود؛ همچنین گزینه ای مناسب برای پوشش روزانه بیرون از منزل یا سفر به شمار می آید. این مانتو علاوه بر این که حس راحتی را به ورزشکار می دهد، ضد تعریق بوده و حین تمرین رطوبت بدن را به خود جذب می نماید.