کتانی

۱۳۹۷-۰۸-۲۳
کتانی کتانی یکی از کفش های مورد علاقه بسیاری از اسپرت پوش ها یا در واقع علاقه مند به ورزش می باشد. امروزه می توانید برند های بسیاری برای کتانی یا کفش های ورزشی خود بیابید. در اینجا می خواهیم به چند مورد از برند های معروف دنیا که به تولید کتانی های معروف می پردازند اشاره کنم. انواع برند های کتانی برند ...

کتانی

کتانی یکی از کفش های مورد علاقه بسیاری از اسپرت پوش ها یا در واقع علاقه مند به ورزش می باشد. امروزه می توانید برند های بسیاری برای کتانی یا کفش های ورزشی خود بیابید. در اینجا می خواهیم به چند مورد از برند های معروف دنیا که به تولید کتانی های معروف می پردازند اشاره کنم.

کتانیانواع برند های کتانی

  • برند آدیداس
  • برند نایک
  • برند پوما
  • برند سالامون

برند محبوب آدیداس

برند Adidas یکی از برند های کتانی ورزشی می باشد که در تمام دنیا بسیار معروف می باشد. اولین بار این برند در سال 1948 توسط Adolf Dassler ساخته شد. طبق اعلام شرکت آدیداس این شرکت در سال 2010 به میزان 12 میلیارد یورو درآمد زایی داشته است. برند Adidas به دلیل وجود تنوع بسیار فوق العاده ای که در انواع محصولات و کفش ها دارد بسیار در بین مخاطبان ورزشی و دوستداران کفش های اسپرت معروف می باشد.

نایک برند زیبا برای همه

کتانیبه نظر من هیچ لیست لوازم ورزشی وجود نخپاهد داشت که نام برند نایک در آن حضور نداشته باشد. میلیون ها نفر در جهان هستند که منتظر ورود مدل جدید این برند محبوب ورزشی می باشند. سال گذشته یعنی در ۲۰۱۷ میلادی برند نایک یکی از بهترین سال های خود را برای طرفداران کفش های کتانی که با این برند تولید شده بودند به جا گذاشت. در این سال ها بسیاری از کفش های کتانی تولید شده در شکل های ظاهری مختلف و قیمت های متفاوت به بازار عرضه شده اند. طبق رسم هر ساله برند های معروفی چون آدیداس، ریباک، نایکی و پوما پیشتاز  از همه بودند و قادر شدند تا بیشترین مشتریان را به سمت خود جلب نمایند.

برند متفاوت پوما

کتانیبرند پوما به عنوان یک شرکت تولید کننده کفش های آلمانی می باشد که به دلیل کتانی های ورزشی اش بسیار مشهور شد. کمپانی پوما کفش فوتبال تولید و حامی مالی تعداد بسیاری از فوتبالیست‌ها می باشد، از جمله پله، اوزه‌بیو، یوهان کرایف، دیگو مارادونا، لوتار ماتئوس، کنی دالگلیش، تیری آنری، روبر پیرس، اولیویه ژیرو، مارکو رویس، مارکو وراتی، جیانلوییجی بوفون، ماریو بالوتلی و دیگو گودین. پوما همچنین حامی مالی اوسین بولت ورزشکار دو و میدانی جاماییکا نیز هست.

از اولویت های استراتژیک برند پوما برای پیشرفت در عرصه تولیدات کتانی

  • بهبود بخشیدن تولید محصولات در اولویت های اول این کمپانی قرار دارد.
  • بازگشت پوما به سریع ترین برند ورزشی در جهان.
  • افزایش کیفیت زیر ساخت ها و فناوری ها و دستگاه های تولیدی.
  • داشتن دقت بالا در نوع و کیفیت توزیع محصولات در بازار برند های کتانی.
  • تاکید بسیار زیاد پوما بر استقرارش به عنوان یک برند ورزشی معروف در همه جای جهان.

برند معروف سالامون

کتانیسالامون هم یکی دیگر از محصولات گوناگونی برای ورزش های مختلف مثل کوهنوردی، اسکی،اسنوبرد، پیاده روی، گلگشت برای بیش از 40 کشور در 5 قاره تولید انجام می دهد و بیشتر محصولات خود را بر کوهنوردی و راه رفتن در مناطق سخت و نا هموار طراحی کرده است و این خود یک ویژگی برای برند معروف سالامون می باشد. بیشتر مردم در جهان این برند مطرح را با محصولات کوهنوردی و مقاومت بالای آن شناخته اند. سالاموننیز شرکت فرانسوی تولید کننده محصولات ورزشی بوده است که در سال 1947 به وسیله «فرانسیس سالومون»، همسر و پسرش «گئورگی» در شهر «انسی» فرانسه تاسیس  و ایجاد شد  اما این برند معروف در سال های 1997 تا 2005 میلادی به وسیله شرکت مشهور آدیداس اداره می شد و از آن زمان تا به هنگام تا به امروز، جزء زیرمجموعه های Amer Sports به حساب می آید‏.

نوشته کتانی اولین بار در کفش نایک ، کتانی نایک ، کتونی نایک. پدیدار شد.