تردمیل پروتئوس PST 4000 New

۱۳۹۷-۰۸-۲۵
تردمیل پروتئوس PST 4000 New دارای ابعاد تسمه 125*42 سانتی متر است که فضای مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. نمایشگر این تردمیل قابلیت نمایش سرعت، زمان، کالری مصرف شده، تعداد ضربان قلب و درجه شیب را دارد. گیره ایمنی نیز از دیگر قابلیت های این مدل از تردمیل است که اگر کاربر تعادل خود را به هر ...

تردمیل پروتئوس PST 4000 New دارای ابعاد تسمه 125*42 سانتی متر است که فضای مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. نمایشگر این تردمیل قابلیت نمایش سرعت، زمان، کالری مصرف شده، تعداد ضربان قلب و درجه شیب را دارد. گیره ایمنی نیز از دیگر قابلیت های این مدل از تردمیل است که اگر کاربر تعادل خود را به هر دلیلی از دست بدهد، از زمین خوردن او جلوگیری می کند و مانع از آسیب دیدگی فرد می شود. در این تردمیل نیز شیب به صورت دستی تا 3 درجه و در 5 حالت قابلیت تنظیم دارد. برای تحمل کردن تا وزن 110 کیلوگرم موتوری با قدرت 2 اسب بخار DC بر روی این تردمیل تعبیه شده است. بر روی دسته های این تردمیل کلیدهای تنظیم سرعت، شروع، پایان و شیب قرار دارد. نهایت سرعت این تردمیل تا 14 کیلومتر در ساعت می باشد.
این دستگاه دارای ضربه گیر SDS و Anti shock می باشد که می توانند با نرم کردن صفحه ی تردمیل از آسیب به کمر و زانوها جلوگیری کنند و اجازه نمی دهند سر و صدای اجرای تمرینات شما به همسایگان منتقل شود. برای جابه جایی راحت تر این تردمیل نیز در زیر پایه ها چرخ هایی تعبیه شده است که به شما کمک می کنند تا بتوانید دستگاه را به هر مکانی که دوست دارید انتقال دهید. قابلیت تاشوندگی تردمیل برای خانه های کوچک مزیت محسوب می شود و شما می توانید با تا کردن صفحه تسمه از سایر فضای خانه به راحتی استفاده کنید. برای استفاده مجدد از این دستگاه نیز می توانید از جک گازی این تردمیل کمک بگیرید. این تردمیل قطعات تایوان و مونتاژ چین بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.