شلوار اسلش طوسی مردانه آندر آمور

۱۳۹۷-۰۸-۲۸
استفاده از شلوار گشاد در اجرای تمامی ورزش ها مناسب نیست و دست ‌و پا گیر شما خواهد شد. البته به یاد داشته باشید شلوارهای خیلی جذب و چسبان نیز برای بدن ضرر دارند. این مدل شلوار از برند آندرآرمور مدل اسلش دارد و نه خیلی جذب و نه خیلی گشاد است. علاوه بر اینکه این شلوار می توانید در ...

استفاده از شلوار گشاد در اجرای تمامی ورزش ها مناسب نیست و دست ‌و پا گیر شما خواهد شد. البته به یاد داشته باشید شلوارهای خیلی جذب و چسبان نیز برای بدن ضرر دارند. این مدل شلوار از برند آندرآرمور مدل اسلش دارد و نه خیلی جذب و نه خیلی گشاد است. علاوه بر اینکه این شلوار می توانید در زمان اجرای تمرینات ورزشی البته خارج از باشگاه بپوشید می توانید برای استفاده روزمره در زمان پیاده روی، رفتن به تفریح یا در زمان رانندگی نیز از آن استفاده نمایید.
جنس این شلوار آندرآمور کتان بوده، کیفیت و دوام این شلوار بسیار زیاد است و بعد از مدت زمان کوتاهی استفاده یا شست و شو تغییر حالت نمی دهد. پارچه این شلوار به گونه ای است که با پوشیدن آن احساس سبکی داشته، بدن و لباس تان بر اثر عرق کردن خیس نخواهد شد و گردش هوای خوبی در این شلوار رخ خواهد داد. کمر این شلوار اسلش کشی بوده که باعث می شود در زمان انجام ورزش احساس راحت تری داشته باشید و می توانید با کمک بندی که دارد سایز آن را تنظیم نمایید. آندرآمور برند شناخته شده ای در بین تولید کنندگان لباس های ورزشی است و توانسته با محصولات با کیفیت خود طرفداران زیادی بدست آورد.