الپتیکال Circle Fitness E7

۱۳۹۷-۰۸-۲۹
الپتیکال Circle Fitness E7 به شما این امکان را می دهد تا با پدال زدن عضلات ساق پاها و همسترینگ را نیز تقویت کنید و با فشار آوردن بیشتر بر روی آنها باعث عضلانی تر شدن و خوش فرم تر شدن عضلات شوید. ابعاد این دستگاه 181*68*204 سانتی متر سانتی متر است و می تواند تا وزن 182 کیلوگرم را تحمل ...

الپتیکال Circle Fitness E7 به شما این امکان را می دهد تا با پدال زدن عضلات ساق پاها و همسترینگ را نیز تقویت کنید و با فشار آوردن بیشتر بر روی آنها باعث عضلانی تر شدن و خوش فرم تر شدن عضلات شوید. ابعاد این دستگاه 181*68*204 سانتی متر سانتی متر است و می تواند تا وزن 182 کیلوگرم را تحمل کند. با الپتیکال می توانید به تناسب اندام دلخواهتان برسید و شاهد چربی سوزی خوبی در بدن خود باشید. این الپتیکال دارای برنامه HRC، برنامه شروع سریع، برنامه چربی سوز، برنامه کاردیو یا تمرینات هوازی، برنامه مقاومت، برنامه اینتروال، برنامه هدف، برنامه شخصی سازی، برنامه تست فیزیکی می باشد که با انتخاب یکی از این برنامه ها در کمترین مدت زمان می توانید بدون نیاز به مربی برنامه اصولی خوبی اجرا کنید. برای انجام دادن ورزش از طریق الپتیکال سعی کنید کمرتان را صاف نگه دارید و شانه های شما به سمت عقب و سرتان رو به جلو باشد تا تمام عضلات در زمان ورزش فعالیت داشته باشند.
این دستگاه 2 دسته دارد یکی ثابت و دیگری متحرک و در زمان ورزش دسته های تعبیه شده بر روی الپتیکال را بگیرید که با گرفتن آنها بهتر می توانید فرم بدن را حفظ کنید و تعادل داشته باشید. بر روی دسته های وسط این الپتیکال باشگاهی سنسور ضربان قلب نیز تعبیه شده است که با لمس آنها در کمترین زمان می توانید از تعداد ضربان قلب خود مطلع شوید. الپتیکال نیز یکی از دستگاه های هوازی است که با کمک آن می توانیم حرکات راه رفتن و دویدن را شبیه سازی کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. وزن دستگاه 105 کیلوگرم بوده و دارای چرخ جهت جابه جایی راحت تر می باشد. الپتیکال E7 مانیتوری زیبا برای نمایش اطلاعات سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و کالری سوزانده شده دارد. طول گام پدال های این الپتیکال برابر با 50 سانتی متر است و شما می توانید مقاومت دستگاه را تا 25 سطح تنظیم کرده و شدت تمرینات را افزایش دهید. این الپتیکال ساخت تایوان به سفارش آمریکاست و دارای 1 سال گارانتی می باشد.