دوچرخه ثابت Circle Fitness B8

۱۳۹۷-۰۸-۲۹
دوچرخه ثابت Circle Fitness B8 زین قابل تنظیمی دارد و می توانید به صورت عمودی آن را تنظیم کنید تا با قد شما متناسب باشد. وزن این دوچرخه ثابت معادل 66.9 کیلوگرم بوده و ابعاد آن 147*69*113 سانتی متر می باشد. دوچرخه ثابت باشگاهی circle در زیر پایه های خود دارای چرخ نیز می باشد که به شما در جابه ...

دوچرخه ثابت Circle Fitness B8 زین قابل تنظیمی دارد و می توانید به صورت عمودی آن را تنظیم کنید تا با قد شما متناسب باشد. وزن این دوچرخه ثابت معادل 66.9 کیلوگرم بوده و ابعاد آن 147*69*113 سانتی متر می باشد. دوچرخه ثابت باشگاهی circle در زیر پایه های خود دارای چرخ نیز می باشد که به شما در جابه جایی راحت تر کمک می کند. بر روی دسته های دوچرخه ثابت سنسور ضربان قلب تعبیه شده است و کاربر می تواند در طول تمرین با قرار دادن دست ها بر روی آن تعداد ضربان قلب خود را بسنجد. این دوچرخه ثابت که گزینه مناسبی برای از بین بردن چربی های اطراف شکم و پهلو می باشد، قادر است افراد تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل نماید.
دوچرخه ثابت عملکردی الکترومگنتی دارد و برنامه های HRC، برنامه شروع سریع، برنامه چربی سوز، برنامه کاردیو یا تمرینات هوازی، برنامه مقاومت، برنامه اینتروال، برنامه هدف، برنامه شخصی سازی، برنامه تست فیزیکی از قابلیت های این دستگاه می باشد. دوچرخه ثابت B8 مجهز به نمایشگر است که حین تمرین اطلاعات دقیقی از سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و کالری سوزانده شده را در اختیار کاربر قرار می دهد. مقاومت این دستگاه به راحتی تا 25 سطح قابل تنظیم است و شدت تمرینات خود را تغییر دهید و کالری بیشتری بسوزانید. دوچرخه ثابت به شما کمک می کند تا عضلات پایین نته مخصوصا ماهیچه های ساق پا را تقویت نماید. این دستگاه ساخت کشور تایوان و به سفارش آمریکا بوده و 1 سال گارانتی نیز دارد.