دوچرخه ثابت Circle Fitness R8

۱۳۹۷-۰۸-۲۹
دوچرخه ثابت Circle Fitness R8 دارای وزن 89.9 کیلوگرم می باشد و می تواند تا وزن 150 کیلوگرم را نیز تحمل کند. دوچرخه ثابت های نشسته برای افراد بیمار کهنسال و سالمند مناسب می باشند؛ زیرا به راحتی این افراد می توانند با نشستن بر روی صندلی دستگاه تعادل خود را به خوبی حفظ نمایند و فعالیتی ورزشی انجام دهند. ...

دوچرخه ثابت Circle Fitness R8 دارای وزن 89.9 کیلوگرم می باشد و می تواند تا وزن 150 کیلوگرم را نیز تحمل کند. دوچرخه ثابت های نشسته برای افراد بیمار کهنسال و سالمند مناسب می باشند؛ زیرا به راحتی این افراد می توانند با نشستن بر روی صندلی دستگاه تعادل خود را به خوبی حفظ نمایند و فعالیتی ورزشی انجام دهند. ابعاد آن 136*63*168 سانتی متر می باشد و چرخ جهت جا به جایی نیز دارد. مقاومت دستگاه تا 25 سطح تنظیم می شود و کاربر می تواند شدت تمرین و پدال زدن را تغییر دهد.
برنامه HRC، برنامه شروع سریع، برنامه چربی سوز، برنامه کاردیو یا تمرینات هوازی، برنامه مقاومت، برنامه اینتروال، برنامه هدف، برنامه شخصی سازی، برنامه تست فیزیکی از برنامه های تعبیه شده در این دستگاه می باشند. از قابلیت های این دستگاه می توان به کلید تنظیم مقاومت بر روی دسته ها اشاره کرد که باعث می شود کاربر بتواند در هر لحظه سختی و شدت تمرین را به راحتی افزایش یا کاهش دهد. بر روی دسته های بغل این دوچرخه ثابت سنسور ضربان قلب تعبیه شده است که کاربر با قرار دادن دست ها بر روی آن حین تمرین می تواند به خوبی ضربان قلب خود را بسنجد. زین این دوچرخه ثابت به صورت افقی قابل تنظیم است و بهتر است قبل از شروع تمرینات آن را تنظیم نمایید. دوچرخه ثابت R8 محصولی از کشور تایوان به سفارش آمریکاست که شامل 1 سال گارانتی می شود.