دمبل ۱۷ و نیم کیلویی ریباک ۱۰۰۶۷۵

۱۳۹۷-۰۹-۰۲
دمبل 17 و نیم کیلویی ریباک 100675؛ بسیار مقاوم می باشد و با طراحی خاصی که دارد به راحتی در دست سر نمی خورد و به شما آسیبی نخواهد رساند. برای قوی کردن و حجیم کردن عضلات می توانید از دمبل در خانه یا در باشگاه استفاده کنید. این دمبل ها یک جفت هستند و هر کدام 17.5 کیلوگرم وزن ...

دمبل 17 و نیم کیلویی ریباک 100675؛ بسیار مقاوم می باشد و با طراحی خاصی که دارد به راحتی در دست سر نمی خورد و به شما آسیبی نخواهد رساند. برای قوی کردن و حجیم کردن عضلات می توانید از دمبل در خانه یا در باشگاه استفاده کنید. این دمبل ها یک جفت هستند و هر کدام 17.5 کیلوگرم وزن دارند که با کمک آنها می توانید تمرینات قدرتی خوبی انجام دهید. دمبل ها یکی از پرکاربردترین وسایلی است که در باشگاه های ورزشی و سالن های بدنسازی مورد استفاده قرار می گیرند. این دمبل رویه پلاستیکی محکمی دارد که می توانید از آن در باشگاه یا در خانه استفاده نمایید.
در صورتی که تصمیم دارید بر روی عضلات خاصی متمرکز شوید، دمبل ریباک بهترین گزینه می باشد. افرادی که مدتی است به ورزش های هوازی و ایروبیک مشغول هستند می توانند با در دست گرفتن دمبل و انجام تمرینات سطح ورزش را افزایش داده و آمادگی جسمانی خود را بالا ببرند. با این وسیله می توان تمریناتی مانند سرشانه، پرس، جلو بازو، اسکات و... را انجام داد و عضلات گوناگون را تقویت کرد. ورزش با دمبل فواید زیادی برای بدن دارد و می تواند شکل بدن را موزون و خوش فرم کند؛ با دمبل می توانید تمرینات متعددی انجام دهید. با کمک دمبل می توانید عضله مشخصی را بسازید و یا قدرت بدنی کلی خود را افزایش دهید.