خرید کتونی بچگانه

۱۳۹۷-۰۹-۰۳
خرید کتونی بچگانه خرید کتونی بچگانه همیشه لذت بخش بوده و هر کسی را که کمی با دنیای کودکانه احساس دوستی کرده باشد به خود جذب می کند. بچه های کوچک با پوشیدن کتانی های اسپرت فوق العاده دوست داشتنی و خوش تیپ و زیبا می شوند. کتانی های دخترانه و پسرانه از برندهای معروف که مدل های بسیار شیکی نیز در ...

خرید کتونی بچگانه

خرید کتونی بچگانه همیشه لذت بخش بوده و هر کسی را که کمی با دنیای کودکانه احساس دوستی کرده باشد به خود جذب می کند. بچه های کوچک با پوشیدن کتانی های اسپرت فوق العاده دوست داشتنی و خوش تیپ و زیبا می شوند. کتانی های دخترانه و پسرانه از برندهای معروف که مدل های بسیار شیکی نیز در بین آن ها وجود دارد به تازگی وارد بازار شده اند که دل هر پدر و مادری را می برد.

از آنجایی که کودکان به نوبه خود بسیار لطیف و آسیب پذیر هستند باید برای خرید کفش های آن ها دقت زیادی را به عمل بیاورید. چراکه ممکن است شما متوجه کوچک یا بزرگی کتونی نشوید و به دلیل نا آگاهی بچه ها این اشتباه می تواند آسیب بسیاری به فرزند شما وارد نماید.

نکات مهم هنگام خرید کتونی بچگانه

خرید کتونی بچگانه

 • کتونی ارزان پلاستیکی و یا بعضی از کتونی هایی که از جنس پارچه هستند ( هرچند از برند های معروف و گران قیمت کتونی بچه گانه باشند ) برای کودک اصلا مناسب نیستند.
  کتونی هایی پای کودکان در آن کیپ قرار می گیرد و اجازه هیچ حرکتی به پنجه پا و انگشتان پای کودک داده نمی شود، اصلا مناسب کودکان نمی باشند.
  برای کودکانی که در سن زیر 7 سالگی هستند از خریدن چندین کتونی خوداری کنید چراکه رشد اندازه پای کودک در این دوره سنی بصورت نامنظم می باشد و امکان دارد در ماه های بعد کودک دچار تغییرات اندازه ای شده باشد و دچار مشکل بشود.
  هیچ گاه کتونی تنگ را به امید اینکه جاباز خواهد کرد انتخاب نکنید .
  برای اینکه دوام کتونی آنها را بالا ببرید و مجبور نباشید ماهی یک کتونی برایشان بخرید، بهتر است کمی بیشتر هزینه و کتونی های دور دست دوز را برایشان خریداری کنید.
  کفی کتونی در عین استحکامی که دارد باید انعطاف خوبی داشته باشد و به راحتی با دست خم شود و هیچ آسیبی نبیند.
  حتما در مورد قابلیت تعویض یا بازگرداندن آن مطمئن شوید
  از انواع کتونی با پارچه‌‌ و دوخت و برشی استفاده کنید که قابلیت عبور جریان هوا در داخل کتونی وجود داشته باشد تا از عرق کردن پای کودک جلوگیری شود. عرق کردن پای کودک در کتونی امکان رشد انواع قارچ در کف پا و زیر ناخن را افزایش می‌دهد و سلامت پوست کودک را تهدید می‌کند.

 

نوشته خرید کتونی بچگانه اولین بار در کتونی متونی. پدیدار شد.