دستگاه بدنسازی چند کاره توربو فیتنس ۳۳۱۰

۱۳۹۷-۰۹-۰۵
دستگاه بدنسازی چند کاره توربو فیتنس 3310 ابعاد کلی برابر با 200*120*180 سانتی متر دارد و وزن آن معادل 115 کیلوگرم است که به دلیل چند کاره بودن، بسیار مقرون به صرفه می باشد. جنس فریم یا بدنه این دستگاه از آلومینیوم بوده که ضد خش است و می تواند به راحتی افراد تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل نماید؛ همچنین ...

دستگاه بدنسازی چند کاره توربو فیتنس 3310 ابعاد کلی برابر با 200*120*180 سانتی متر دارد و وزن آن معادل 115 کیلوگرم است که به دلیل چند کاره بودن، بسیار مقرون به صرفه می باشد. جنس فریم یا بدنه این دستگاه از آلومینیوم بوده که ضد خش است و می تواند به راحتی افراد تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل نماید؛ همچنین صندلی و پشتی آن دارای روکش ضد تعریق می باشد. این دستگاه جهت استفاده در فضای کم به صورت چند کاره ایجاد شده است که برای مصارف خانگی بسیار کارآمد بوده و باعث می شود کاربر با برخورداری از یک برنامه تمرینی دقیق به تناسب اندام دلخواه دست یابد.
وزنه تعبیه شده در این دستگاه 55 کیلوگرم بوده که از کاور برخوردار می باشد و نیز دارای کابل چند لایه برای مقاومت بیشتر است؛ همچنین ورزشکار قادر است با استفاده از این دستگاه بدنسازی 16 حرکت تمرینی مختلف را اجرا نماید و با تنوع در تمرین به آسانی باعث کاهش وزن و تناسب اندام شود. از مزایای تمرینات روزانه با دستگاه بدنسازی می توان به فعالیت گروهی اعضای بدن و نیز درگیر کردن تمامی ماهیچه ها و عضلات اشاره نمود؛ تمرین با این دستگاه همچنین باعث ایجاد تعادل و هماهنگی بین اعضای فعال خواهد شد.