کتونی اسکیچرز

۱۳۹۷-۰۹-۰۵
کتونی اسکیچرز برند اسکیچرز Skechers برندی می باشد که آمریکایی است و از جمله فعالان صنعت کفش و پوشاک که به شمار می آید و به دلیل راحتی بی نظیر تولیداتش، در جهان بسیار معروف شده است‏.‏‏ این برند توسط رابرت گرینبرگ و پسرش مایکل در سال ۱۹۹۲ میلادی در ایالت کالیفرنیای آمریکا تاسیس و ساخته شد. محصولات مرتبط با مد و فشن بسیار در ...

کتونی اسکیچرز

برند اسکیچرز Skechers برندی می باشد که آمریکایی است و از جمله فعالان صنعت کفش و پوشاک که به شمار می آید و به دلیل راحتی بی نظیر تولیداتش، در جهان بسیار معروف شده است.‏‏ این برند توسط رابرت گرینبرگ و پسرش مایکل در سال ۱۹۹۲ میلادی در ایالت کالیفرنیای آمریکا تاسیس و ساخته شد. محصولات مرتبط با مد و فشن بسیار در بین مرپم رواج پیدا کرد و کم‌کم به حوزه‌ی تولید کفش‌های حرفه‌ای دویدن وارد شد و اتفاقا در این زمینه هم بسیار زیبا درخشید. با اولین تولیدات خود در کفش های ورزشی و بوت،کتونی اسکیچرز و برند آن توانست به سرعت به شهرتی باورنکردنی دست پیدا کرد‏‏.‏‏‏‏

کتونی اسکیچرز

تکنولوژی های به کار رفته در اسکیچرز

تکنولوژی‌هایی که اسکیچرز در طراحی و تولید کفش‌های ورزشی روزمره و کتونی‌ های خود به کار می‌برد، از آن دست کتانی هایی است که همه افراد به استفاده از آن علاقه مندند؛ حتی اگر در طول روز به پیاده روی نپردازید.

به کار گیری بالشتک های تزریقی Eva  در زیره این کفش ها سبب افزایش دوام کفش و جذب شوک حین راه رفتن خواهد شد و باعث می شود ضربات و فشارهایی که با کف پا در زمان دویدن یا پیاده روی وارد می آید به زانو ها و کمر نیز وارد نشود و باعث کاهش آسیب های وارد شده به بدن نیز خواهد شد.

کفش های طبی این برند ورزشی با ظاهری زیبا و عملکرد بسیار خوبی که دارد دارای طرفداران بیشماری می باشد و این کفش ها با رویه نرم پارچه و زیره ای پلاستیکی و کاملا انعطاف پذیر موجب ایجاد راحتی حین راه رفتن خواهند شد. طوریکه به دلیل طراحی عالی و سبکی زیادی که دارد هر کس این کتونیاکیچرز شما را به پا کند فکر می کند چیزی به پای خود نکرده است.

دو تکنولوژی مهم مموری فوم ها

  • Air Cooled: سبب افزایش جریان هوای درون کفش خواهد شد.
  • Gel Infused: باعث ایجاد تعادل و راحتی کامل پا نیز می شود.

کتونی اسکیچرز

ویژگی SLIP-RESISTANT

از نکات مهم دیگر که باعث می‌شود کتونی اسکیچرز برای استفاده روزمره مناسب بنظر بیایند، ویژگی SLIP-RESISTANT یا ضدلغزندگی این برند نیز می باشد. مهم نیست سطحی که روی آن قدم برمی‌دارید چرب یا خیس یا حتی لیز باشد، می‌توانید مطمئن باشید که GRIP TECHNOLOGY زیره اسکیچرز قادر است تا از لیز خوردگی شما محافظت کند.

کتونی اسکیچرز

اسکیچرز بازان معروف

اسکیچرز از آن جمله برندهای معروفی می باشد که کسب و کارش را با تکیه بر حمایت ورزشکاران و هنرمندان مشهور توانسته است گسترش بدهد. از ستاره‌های ورزشی مثل شوگار لی لئونارد، بوکسور معروف تا هنرمندانی مثل دمی لواتو، بسیاری از مشاهیر طرفدار این برند نیز می باشند.

کتونی اسکیچرز

نوشته کتونی اسکیچرز اولین بار در کتونی متونی. پدیدار شد.