کتونی ریبوک

۱۳۹۷-۰۹-۰۵
کتونی ریبوک تاریخچه ریبوک به دهه 1890 میلادی برخواهد گشت هنگامی که فردی به نام جوزف ویلیام فاستر خود را به عنوان اولین سازنده کتونی های ورزشی میخ‌دار به همه دنیا شناساند. تا سال ۱۸۹۵ کفش‌های او به صورت دست‌دوزی شده برای دوندگان مشهور ساخته و طراحی می‌شد و در سال 1895 او شرکتی در شهر بولتون با نام اصلی جی ...

کتونی ریبوک

تاریخچه ریبوک به دهه 1890 میلادی برخواهد گشت هنگامی که فردی به نام جوزف ویلیام فاستر خود را به عنوان اولین سازنده کتونی های ورزشی میخ‌دار به همه دنیا شناساند. تا سال ۱۸۹۵ کفش‌های او به صورت دست‌دوزی شده برای دوندگان مشهور ساخته و طراحی می‌شد و در سال 1895 او شرکتی در شهر بولتون با نام اصلی جی دبلیو فاستر و پسران به تاسیس رساند و بعد از مدت کوتاهی این کمپانی کتونی های خود را به کلیه ورزشکاران در تمام دنیا به عرصه رقابت با دیگر برند ها رساند. کمپانی آدیداس در اواخر سال 2005 میلادی با پرداخت کردن مبلغ 8/3 میلیارد دلار اقدام به خریداری تمام سهام شرکت آمریکایی ریبوک نیز كرد.

از این رو مدیران شرکت آدیداس پس از خریداری امتیاز برند ریبوک نام این شرکت را تغییر ندادند و تنها تکنولوژی آدیداس را در خطوط ساخت محصولات ریبوک به عنوان جایگزین قرار دادند، چراکه می خواستند با این اقدامشان همچنان بازار فروش خود را در دست داشته باشند. ترکیب دو برند آدیداس و ریبوک در ژانویه سال 2006 را می‌توان دوره جدیدی در برند محبوب ریبوک دانست. ترکیب این دو برند مطرح با همدیگر به آنها این اجازه را خواهد داد که با ایجاد خصوصیت های مکمل در این دو برند به فروش بیشتری در بازار نیز بپردازند و قادر به ارائه محصولات جدید تری به بازار نیز باشند.

برند ریبوک

برند ریبوک طراح و تولید کننده ی کفش، لباس و اکسسوری ورزش نیز می باشد. محصولات ورزشی برند ریبوک نیاز ورزشکارهای ورزش های باشگاهی (Training)، هوازی (Aerobics)، دو (Running)،پیاده روی (Walking)، رقص (Dance) و یوگا (Yoga) را نیز تامین خواهد کرد و این امکان را خواهند داشت تا به راحتی حرکت و ورزش خوبی داشته باشند. این برند همچنین به صورت منحصر به فرد لباس های کراس فیت (CrossFit) را نیز طراحی و به تولید می رساند.

کتونی ریبوک

تکنولوژی پمپی برند ریبوک

کتونی ریبوک با تکنولوژی پمپی مثل مدل های دیگر به جای استفاده از بند کفش از تکنولوژی پمپی نیز استفاده کرده است و این مدل یکی محبوب ترین و شیک ترین مدل های پمپی است که در سال 2017 بیشترین فروش در کفش های مدل پمپی را به خود اخصاص داده است.

کتونی ریبوک

دلیل انتخاب کتونی ریبوک پمپی:

 • وزن بسیار سبک
  زیره و لایه میانی با انتقال حداقل ضربه به پا
  انعطاف پذیری خیلی زیاد
  قابلیت تنفس و تبادل موثر هوا
  اندازه و طراحی مناسب برای وارد آوردن حداقل فشار به پا

کتونی ریبوک

از آنجا که قالب همه کفش ها برابر نیست و پیدا کردن سایز مناسب به خصوص در خرید اینترنتی کمی سخت به نظر می رسد برای انتخاب کفش مناسب خود به اندازه دقیق پای خود نیز دقت نمایید.

از نکات مهم هنگام اندازه گیری پا:

 • معمولا یک پا از پای دیگر بزرگتر می باشد، بهتر است پای بزرگ را ملاک قرار دهید.
  بهترین زمان الندازه گیری پا در ساعات پایانی روز می باشد و قتی که پا در بزرگترین حالت و سایز خود قرار دارد.
  معمولا برای خرید کفش های کوهنوردی بهتر است کفش خود را نیم سایز بزرگتر انتخاب نمایید.
  در صورت شک داشتن بین دو سایز، سایز بزرگ تر را انتخاب مناسب تری است، زیرا در نهایت مس توان کفی استفاده کرد.

نوشته کتونی ریبوک اولین بار در کتونی متونی. پدیدار شد.