دستگاه بدنسازی چند کاره توربو فیتنس ۳۳۳۰

۱۳۹۷-۰۹-۰۶
دستگاه بدنسازی چند کاره توربو فیتنس 3330 با استفاده از این دستگاه می توانید همه قسمت های بدن از جمله: از سینه تا پاهای تان را تمرین دهید و این دستگاه بدنسازی به گونه ای ساخته شده است که در یک زمان دو نفر می تواند چندین حرکت را بدون جابه جایی انجام دهند. بدنه چند کاره توربو بسیار مقاوم ...

دستگاه بدنسازی چند کاره توربو فیتنس 3330 با استفاده از این دستگاه می توانید همه قسمت های بدن از جمله: از سینه تا پاهای تان را تمرین دهید و این دستگاه بدنسازی به گونه ای ساخته شده است که در یک زمان دو نفر می تواند چندین حرکت را بدون جابه جایی انجام دهند. بدنه چند کاره توربو بسیار مقاوم است و در برابر خش و ضربه بسیار مقاوم می باشد. وزن صفحات این دستگاه تا 55 کیلوگرم بوده و خود دستگاه دارای 187 کیلوگرم وزن می باشد.
ابعاد کلی این دستگاه 200*170*200 سانتی متر بوده و می تواند تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل کند. دستگاه بدنسازی خانگی چند کاره به شما اجازه می دهد از طریق آن 24 حرکت ورزشی متنوع و مفید را به راحتی انجام دهید. این دستگاه خانگی ساخت چین بوده و بر اساس آناتومی بدن ورزشکاران طراحی و ساخته شده و صندلی این چندکاره از فوم بادوام و نرمی ساخته شده است. بر روی بدنه این دستگاه پنل گرافیکی نصب شده است که عضلات درگیر در زمان انجام تمرینات را می توانید مشاهده کرده و نحوه صحیح اجرای تمرینات را با دستگاه آموزش ببینید. بدنه این دستگاه چند کاره از فولاد مقاوم 2 میلی متری ساخته شده است که این جنس تضمین کننده عملکرد و دوام عالی این دستگاه است. این دستگاه عملکردی روان و البته آسانی دارد و با استفاده از آن می توانید از بدنسازی و ورزش تان با این چند کاره توربو لذت ببرید.