دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 318

۱۳۹۷-۰۹-۰۶
دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 318 ساخت چین بوده و برای انجام دادن تمرینات ورزشی در خانه طراحی و ساخته شده است.این دستگاهدارای وزن 54.5 کیلوگرم می باشد و می تواند تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل کند. این دستگاه 12 برنامه از پیش تعیین شده (حافظه)، برنامه ضربان قلب (HRC) و برنامه چربی بدن (BODY FAT) برای تناسب اندام ...

دوچرخه ثابت توربو فیتنس TF 318 ساخت چین بوده و برای انجام دادن تمرینات ورزشی در خانه طراحی و ساخته شده است.این دستگاهدارای وزن 54.5 کیلوگرم می باشد و می تواند تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل کند. این دستگاه 12 برنامه از پیش تعیین شده (حافظه)، برنامه ضربان قلب (HRC) و برنامه چربی بدن (BODY FAT) برای تناسب اندام شما دارد. با افزایش ضربان قلب، خون با سرعت بیشتری در کل بدن به گردش در می آید و در نتیجه جذب اکسیژن در بدن بهتر خواهد شد. ابعاد این دستگاه خانگی 89*64*138 سانتی متر است و وزن فلایویل آن 9 کیلوگرم می باشد.
بر روی دسته های کنار صندلی این دوچرخه ثابت نشسته توربوفیتنس سنسور ضربان قلب نیز تعبیه شده است که با قرار دادن دست های تان بر روی آن با سرعت بیشتری می توانید تعداد ضربان قلب تان را بر روی نمایشگر دستگاه مشاهده کنید. صندلی این دوچرخه ثابت را می توان به صورت افقی تنظیم کرد. این دستگاه الکترومگنتی است و از طریق آن می توانید مقاومت رکاب زددن تان را در حین اجرای تمرینات تغییر دهید. این دوچرخه دارای نمایشگری LCD است که قادر است کالری، سرعت، زمان، مسافت و ضربان قلب را در اختیار کاربر خود قرار دهد و او با توجه به اطلاعاتی که در اختیار دارد، برنامه خوبی را برای خود انتخاب کرده و اجرا کنید. در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کنید.