نمایندگی کتونی آدیداس در تهران

۱۳۹۷-۰۹-۰۶
نمایندگی کتونی آدیداس در تهران کمپانی آدیداس برای نخستین بار در سال۱۹۲۰ توسط آدولف داسلر در کشور آلمان به تاسیس رسید. نخستین محصولاتی که توسط این شرکت به تولید رسید در زمینه کفش ورزشی نیز بود. آدی نامی بود که آدولف با آن نزد دوستان و خانواده خود شناخته شده بود بنابراین او نام آدی را برای ابتدای نام خانوادگی خود ترتیب ...

نمایندگی کتونی آدیداس در تهران

کمپانی آدیداس برای نخستین بار در سال۱۹۲۰ توسط آدولف داسلر در کشور آلمان به تاسیس رسید. نخستین محصولاتی که توسط این شرکت به تولید رسید در زمینه کفش ورزشی نیز بود. آدی نامی بود که آدولف با آن نزد دوستان و خانواده خود شناخته شده بود بنابراین او نام آدی را برای ابتدای نام خانوادگی خود ترتیب داد و «آدیداس» را به عنوان نام تجاری محصولات خود انتخاب کرد. کمپانی آدیداس در سال ۱۹۴۸ به طور رسمی فعالیت خود را به عنوان برندی بین‌المللی شروع کرد. و بعد از آن بود که محصولات دیگری مانند لباس، گرمکن‌ها، توپ و راکت آدیداس نیز توسط این برند به بازرا عرضه شدند. در حال حاضر، این شرکت نمایندگی‌های خود را در سراسر دنیا تاسیس کرده است و تعداد پرسنل این شرکت در حدود ۱۳هزار نفر نیز می باشند که به فعالیت در این مجموعه نیز مشغول می باشند.

نمایندگی کتونی آدیداس در تهران

اما نمایندگی این برند در تهران نیز وجود دارد و به دلیل طرفدارانی که برند آدیداس بین ورزشکاران و محصولات ورزشی وجود دارد فروش این محصول در بین طرفداران ورزش بسیار دیده می شود. کتونی آدیداس از ویژگی های خاص و بسیار عالی برخوردار است و بدلیل وجود همین ویژگی ها در بین ورزش دوستان مشهور مانده است.

اولین کتونی با ویژگی ميکروپروسسور

یکی از اولین کتونی های آدیداس در سال ۲۰۰۵، که برای اولین بار کتونی ای با این عنوان آدیداس۱ به بازار عرضه شد. این کتونی ها از ویژگی ميکروپروسسور نیز برخوردارند و قادر است محاسبه بيش از ۵ ميليون فرمول رياضي در ثانيه را انجام دهد، و به عنوان اولین کفشی که به راحتی می‌تواند شرایط استفاده‌ کننده را مد نظر قرار دهد و فرم کتونی مورد نظر را بر اساس نیاز استفاده کننده تغییر دهد.

نمایندگی کتونی آدیداس در تهران

فضای مناسب برای انگشتان

اما از جمله دیگر ویژگی هایی که کتانی های آدیداس از آن برخوردارند این است که دارای فضای کافی برای جابه‌جایی انگشتان پا می باشند. این موضوع کمک می‌کند تا انگشتان پا در فضایی قرار بگیرند که نه آنقدر تنگ به نظر برسد و نه روی هم بیفتند و فشرده شوند و نه آنقدر فضای قرار گرفتن آنها در پنجه کفش گشاد قرا می گیرد که در برابر ضربه هایی که به پا وارد می وشود ایمنی نداشته باشند.

کفی کتونی آدیداس

کفی داخلی که برای این نوع کتونی‎ های آدیداس  استفاده می شود دارای قوس‌هایی می باشد که سبب هماهنگی کفش با پا نیز خواهد شد. کتونی های آدیداس طوری ساخته شده اند که وزن بدن در داخل این کتونی‎ها به‌صورت متناسب روی تمام سطح کف کتونی توزیع می شود و پا در چنین کفی احساس راحتی بسیاری را خواهد داشت. همچنین حد تعادل پاشنه نیز از دیگر ویژگی‌های بارز کتونی‌ های آدیداس می باشد که بین ۱،۵ تا ۴ سانتی متر برای آن ها نیز طراحی می شود.

نمایندگی کتونی آدیداس در تهران

 

 

نوشته نمایندگی کتونی آدیداس در تهران اولین بار در کتونی متونی. پدیدار شد.